Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyantázzátok vagy epiláljátok...

Gyantázzátok vagy epiláljátok a lábatokat?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Eddig nem zavart a lábszőröm, mivel világos, de most hogy látom, hogy kis 10-11 éveseknek is tök sima, szőrtelenített lábuk van... Szerintetek melyik a jobb?
2011. jún. 27. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én a gyantát javaslom. sztem az gyorsabb :)
2011. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Epilátort használok, mert így olcsóbban kijön. Ha meg már nem bírom ki, úgy fáj, akkor borotvával leszedem a maradékot.
2011. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez egy idő után mindenkinek erősödne a szőre a lábán, én Veet gyantáit javaslom, én majd kiakarom próbálni a zselé gyantát.Az epilálás fájdalmasabb ,tudom hozzá lehet szokni de a gyanta gyorsabb és egy pillanat alatt meg van az egész igaz utána kicsit zsibbad de szerintem kibírható.

14/L

2011. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
epilátor
2011. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a Veet hideggyantáját próbáltam most ki, nagyon szépen leszedte a szőrszálakat, délután gyantáztam, estére már nem is éreztem, hogy fájna. A kéket vettem érzékeny bőrre. :)
2011. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. jún. 27. 13:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ahogy esik, úgy puffan. A gyantától tovább marad sima, de nincs mindig kedvem azzal vacakolni, gyakran csak epilátorral megyek végig rajta.
2011. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem fáj jobban szerintem, mint a másik. Lehet, hogy csak az én epim szar, de nekem csak így cibálja a szőrszálaimat, néha letépi a végüket, és anyni. A gyanta gyorsan és szépen megvan.
2011. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Epilálok.
2013. júl. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!