Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kék vagy inkább barna szem?...

Kék vagy inkább barna szem? Melyik szebb, jobb és a kedvenc?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ez számít egy lányon vagy egy fiún, de gondolom mindenkinek van kedvence, elképzelése, vágya stb. :)
2011. jún. 27. 18:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

KÉK!!!

Ocsmány és unalmas a barna.

2011. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
71%

attól ocsmány egy szem, hogy barna? érdekes meglátások, kedves előző...


nekem mindegy a szemszín, mindenkinek más áll jól. ha nem dülledt, vizenyős, akkor nekem aztán nyolc, hogy kék, zöld, vagy barna. (:

nekem azt szokták mondani, hogy gombszemem van, mint a játékoknak, mert olyan kerek és szinte fekete.

18/L

2011. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
77%
Ocsmány a barna szem?Hú, csak egyszer találkozzunk, úgy kiverem a szemeidet, hogy átkozódhatsz hogy ilyeneket írtál.A barna szem szép.Nekem is az van, és a fiúknak is jól áll, de én fiúba inkább a kék szemért vagyok oda.Igen, kék szem és szőke haj... *.*
2011. júl. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet bármilyen szemszínre is azt mondani, h ocsmány??? A barna sem ocsmány, láttam már hihetetlenül szép barna szemeket is. :) Nekem zöld van, de szép a kék és a már-már feketés is. :))
2011. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

lány: kék

fiu: kék, de a barna is jó :)

2011. júl. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Hidd el, ha igazán szeretni fogsz valakit, nem fog érdekelni milyen színű a szeme.. elég gyermeteg dolgok ezek!
2012. jan. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Mindegyik szemszín szép de talán a "legszebb" a zöld.( talán azért mert nekem is ilyen van).
2012. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 mus musculus ***** válasza:

Zöld. Fiúkon, lányokon, mindenkin.

(Amúgy szerelmetes ember tényleg nem foglalkozik ilyesmivel.)

2012. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!