Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy hozzam előrébb a menszesz...

Love,smile,have fun kérdése:

Hogy hozzam előrébb a menszeszemet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nyár van, megyünk nyaralni. Csakhogy pont aznap fog megjönni amikor indulunk... Nem tudnátok valami tippet, vagy tapasztalatból valami kis fortélyt amivel esetleg megelőzhetném, hogy ne a repülőn izguljak melyik pillanatban fog megjönni:)? Köszönöm előre is
2011. jún. 27. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Citromlé
2011. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legelőször olvass a régebbi kérdések között: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__19215..


Leginkább ezt a választ ajánlom a figyelmedbe:


Nekem is a nyaraláson fog megjönni. Sajnos nem mi döntjük el, mikor álljon le az üzem. :(


Egyet tudok tenni: mindent úgy tervezek, hogy így is tudjam élvezni. Végül is csak sok tampon és görcsoldó kell. Meg persze egy hajszálnyival több pihenés.


Strand helyett mást találtunk ki, és nem a havibajom első két napjára tettük a megerőltető túrákat. Azokra a napokra városnézést és múzeumlátogatást iktattunk be. (azért a városban lehet wc-t találni, és hűvösbe leülni ha szédülök, vagy kávézni)


Szóval szerintem nem a menstruációt próbáld a nyaraláshoz igazítani, hanem a nyaralást szervezd úgy, hogy az neked megfelelő legyen. És ah az időponton nem is, de a programokon biztos tudsz annyit változtatni hogy ne legyen olyan kényelmetlen.

2011. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom a citrom késlelteti és a vörösbor előre hozza.

Végül is a citrommal kapcsolatosan lehet,hogy tévedek,de a vörösbort több helyen is hallottam,bár én még nem próbáltam szóval nem tudok tapasztalatot mondani,de egy próbát megér.

2011. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én úgy hoztam előrébb hogy nagyon forróvízben fürödtem és maszíroztam a hasamat nekem bejött
2011. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!