Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen "következményekkel"...

Milyen "következményekkel" jár, ha befestem a hajam?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, válig érő szőkés-barnás hajam van, olyan semmilyen színű. A fodrászom azt javasolta, hogy jobb lenne egy árnyalattal sötétebbre festeni, jobban állna, kiemelné az arcomat. Még soha nem volt festve. Akkor utánna mindig kellesz? És hogyan hat a zsirosodásra? Mert igy 2-3 naponta kell mosnom, gyorsan zsirosodik, főleg a frufrum és a nyakamnál. És ha sokat mosom, akkor kopik? És ha festeni, akkor milyen fajtával?

Köszönöm.


2011. jún. 28. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:
más színű lesz a hajad:D na de komolyan... szerintem ami a legjobban roncsolja, az az, ha le kell szivatni. például ha feketéből akarsz szőkét/vöröset. mert ettől töredezett lesz, és kiszárad. nekem régebben a barna hajamban volt szőke melír, és nagyon száraz lett tőle. most fekete, úgyhogy hasonló, mint amit a fodrászod mondott, csak neked gondolom sötétbarna lenne. nekem a fekete nem roncsolja, és nem is zsírosodik tőle jobban. mióta volt a szőke hajjal a rossz tapasztalatom, azóta sok balzsamot használok, ezért már nem is száraz. ha befested, akkor nyilván utána kell festeni, amikor látszani kezdd a lenövés. ha már nem akarod azt a színt, akkor azt lehet tenni, hogy hagyod lenőni, a tetejét pedig színezővel fested, ami kikopik néhány mosás után. persze le is lehet szivatni, de ezt tényleg nem ajánlom. ha sokat mosod, akkor jobban kopik, legalábbis én ezt tapasztaltam. én egyhavonta, vagy van mikor háromhetente festem újra, de csak ha már úgy érzem, hogy túl fakó, sötétebb hajnál általában elegendő az egyhavonta való újrafestés, szerintem. én olyannal festem, amit a dm-ben találok, de szerintem erről kérdezd meg a fodrászodat, ő biztos tud valami jót ajánlani.
2011. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!