Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igy lehetek sikeres modell?

Igy lehetek sikeres modell?

Figyelt kérdés

163cm magas vagyok és tudom hogy minimum 170cm-nek kellene lennem. De iszonyatosan vékony vagyok! És nagyon karakteres,csontos modell arcom van. Vajon lehetek-e igy modell? Van esélyem bekerülni igy egy nagy ügynökséghez akik kijuttatanak külföldre dolgozni stb.? (azért nem jelentkeztem még meg ki van irva hogy 170cm az elvárás:/)

Nagyon szeretnék modellkedni! Segitsetek válaszolni!

Portfóliómat már elkészitettük és voltam már sminkmodell is.


2011. júl. 1. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon alacsony vagy sajnos a kifutómodellkedéshez (oda inkább 180 cm kellene...), de fotó-, smink- és arcmodell lehetsz, persze csak ha tényleg megvannak az adottságaid.
2011. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hogy mik a méreteid és hány kiló vagy?

Otthon mérted a magasságodat, vagy más mérte? Mennyi idős vagy?

2011. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megmondom konkrétan: nemzetközi karrierre nincs lehetőséged, mert 175 alatt nem érdekel komoly ügynökségeket senki. Ja és még valami: az igazi, komoly modellek alkalmas lányok soha nem kilincselnek, pitiznek meg készíttetnek külön portfóliót, őket felfedezik. Utánam lasszóval akartak kapni, mert 180 cm vagyok és akkoriban 55-56 kiló voltam, de mivel soha nem érdekelt és utálok ilyen magas lenni, szívesen átruháznám ezt rád, ha tehetném.
2011. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az összes nevesebb ügynökségnél 173centi a minimum, az alatt maximum takarító lehetsz náluk.

Ez a fotómodellség meg hülyeség, parasztvakítás, álltatás. Fotózásra is csak a nagy ügynökségektől keresnek embert, aki ugye minimum 173 centi.

Ahol annál alacsonyabbakat is foglalkoztatnak, egész meglepőmód pénzért teszik. De munkát az életben nem fogsz kapni. Ez van. A modellszakma ilyen kegyetlen világ. Csak le akarnak húzni, ha kellenél nekik, megtalálnának.

2011. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!