Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon fáj, ha epilátorral...

Nagyon fáj, ha epilátorral szedem a bajszom?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 00:41
 1/8 anonim ***** válasza:

sztem ah kifeszited a bört, nem anynira..kis felülett..túl leeht élni..:)

én a hónajamat is szoktam epilálni..vagyok oylan bátor ..az nagyon fáj :s

2011. júl. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1.vagyok..

szal ha tudom ajánlani állitolag 14 órakor kell ezeket csinálni akkor az embernek a legnagyobb a fájdalomküszöbe :)

2011. júl. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sztem tök félelmetes :DD ahogy így bekapcsolom . olyan gyors . nem nagyon merem bekockáztatni . jobban fáj, mint a gyanta?
2011. júl. 5. 00:47
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem ja :D
2011. júl. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vérezni fog,mint állat.
2011. júl. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban fáj mint a gyanta , mivel egyenként szedi ki a szőrszálaidat és a gyanta meg egybe. Én mindig gyantáztatni szoktam egyáltalán nem fáj. Sztem nem is merném epilátorral. Szerintem ne próbáld ki nagyon fájdalmas , inkább menj el kozmetikushoz vagy csak vegyél egy arcra való gyantacsíkot.
2011. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A gyanta kevésbé fáj. Kevésbé annál is mintha szemöldök csipesszel szednéd. Viszont magadnak nem tudod legyantázni, szóval kell valaki, aki letépi. Hidd el az epilátor sokkal jobban fáj.
2011. aug. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha epilátorral szeded a szőrt onnan, akkor nagyon vigyázz, hogy a szádat ne csípje be az epilátor és először csípni fog nagyon miután leszedted a szőrt.( de utána nem para)
2012. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!