Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki tud olyan oldalakat ahol...

Ki tud olyan oldalakat ahol fiatalok menő cuccot vehetnek maguknak?

Figyelt kérdés
Én egy 15 éves csaj vagyok de nem vagyok olyan magas és érett mint a korombeli csajok (azért nem vagyok nagyon gáz nehogy ilyen 10 évesnek állítsatok be)és sehol sem tudok magamnak ruhát venni mert az igényeim megvannak a menő cuccokra de nem találok a méretemben ruhát.Előre is köszönöm.
2009. márc. 29. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
www.beképzelthülyepiccsáknakruhák.hu
2009. márc. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
qrvára vicces voltál.Légyszíves csak az írjon aki értelmes választ is tud adni.Előre is köszi.
2009. márc. 29. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!az első válaszoló tényleg egy bunkó!


szerintem jobb lenne ha személyesen felkeresnél pár üzletet(nagy bevásárlóközpontokban,bár nem tudom városban laksz-e vagy vane egyáltalán módod eljutni ilyen helyekre-..pl.MAYO CHIX márka nagyon menő,divatos...de ha hiszed ha nem olcsóbban a turikban is tök jó cuccokat találni és nem ciki!!!!!!vagy kínai boltokban menő,fiatalos felsőket,nacikat...


a netes vásárlás macerás és necces h.nem lesz jó amit rendelsz.főleg ha nem vagy konfekcióméret.látatlanban nem éri meg rendelni.nem írtad pontosan a máreteidet de nem tudom elképzelni h.semmit ne találj magadnak,ma már azért elég sok ruházati bolt gondol a nem átlagos testalkatúakra is.sok sikert!:-)

2009. márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

menj el egy plázába és ott biztos, hogy találsz a stílusodnak/pénztárcádnak megfelelő ruhákat. mivel nem tudom milyen a stílusod, nem tudok boltokat ajánlani, de én a H&M-et, Bershkat, Pull&Beart, Mangot, Zarat, Pimkiet ajánlanám :)

Ezek pl mind megvannak az Aréna Plázában. :)

2009. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

quelle. van katalogus, de netrol is lehet rendelni az online katalogusbol. viszont nem a legolcsobb, es mindig probald elkepzelni magadon a ruhat, mert attol mert modellen jol nez ki, nem biztos h neked is jol fog allni.

azonkivul ebay,eastbay, stb. de innen inkabb tobben eri meg a szallitas miatt.

2009. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!