Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srác vagyok, szeretnék magamna...

Srác vagyok, szeretnék magamnak oldal frufru-t vágni, sajátkézzel, jó lesz így?

Figyelt kérdés

Muszáj vagyok géppel levágni a hajam ami most hosszabb arc középig érő, és miután levágtam géppel, elől a frufrut hogyan alakítsam ki?

Nem fog elütni elől a rövidre vágott rész, és a hosszú frufrunak meghagyott hajam?


Ne hosszú frufru-ra gondoljatok hanem rövidre, olyan 3cm hosszúra


Fodrászhoz nem tudok menni mert jó ideig nem látogatok haza, ahol meg jelenleg lakom nem tudok fodrászról, és nem is adnék ki érte pénzt mert nem nagy dologról van szó


2011. júl. 5. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
hát sztem biztos h a hoszú meg a rövid el fog ütni én a helyedben mindenképpen fodrászhoz mennék mert ha elcseszed akk meg extra hülyén fogsz kinézni gondolom azt meg tese akarod tehát nekem az a véleményem h ink adj ki érte pénzt de legalább normális legyen a fejed :)
2011. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!