Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Külső? Vélemények rólam?

Lányok! Külső? Vélemények rólam?

Figyelt kérdés

Már korábban írtam ide hasonló kérdést, akkor többé kevésbé pozitív volt a válasz, de kaptam pár olyat ami arra ad okot hogy azt higgyem, hogy csak azért volt ennyi válasz mert úgy tettem fel a kérdés hogy az fordított pszichológia elvén működött. Most szeretnék valamivel tisztább képet kapni magamról, nem sok önbizalmam van, ezért is talán a kérdés. Nyugodtan írhattok hideget meleget ez is egy módja hogy jobb képpel legyek magamról. Tudom nem tetszhetek mindenkinek, de még is a pozitív visszajelzés nem árt :)


Képet nem raknék fel arra gondoltam hogy megint privátba küldenék képet és aztán ide lehet commentelni.


21 éves vagyok amúgy többet egyenlőre nem mondok, azt szeretném hogy csak a külső legyen elsődlegesen a mérvadó.


2011. júl. 6. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
Ha férfi(hetero) véleménye is érdekel, küldhetsz ide képet. Csak kiváncsi vagyok, azért írok.
2011. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 A kérdező kommentje:
Inkább lányokéra de küldhetek természetesen
2011. júl. 6. 12:17
 3/86 anonim válasza:
nekem dobhatsz egyet (lány vagyok)
2011. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz képet!(lány vok)
2011. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
Alakod nem látszik, arcod teljesen ok, szerintem. Első hozzászóló voltam.
2011. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:

küldhetsz nekem is egyet ;)

kíváncsi vagyok hogy nézel ki

L/19

2011. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 A kérdező kommentje:

Aki eddig jelezte hogy kérne képet azoknak mind küldtem.


Első válaszoló: Nem igazán van egész alakos képem, de úgy vagyok vele hogy egyenlőre az arcomról érdekel az emberek véleménye.

2011. júl. 6. 12:28
 8/86 anonim válasza:
Engem is érdekel, nekem is küldhetsz! :) 15/L
2011. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz én is lány vagyok :)
2011. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:

húh ez hosszú lesz...

szemed: nem tudom milyen színű, de meleg a kisugárzása, valamint huncut, pajkos, gyermeteg, játékos, örök gyermek, vidám, jó lelkű, szeretsz viccelődni, olyan aki minden "rosszban" és mókában benne van, de mégis nyugodt és megbízható

mosolyod: fáradt és nyugodt, de sokat mosolyogsz és nevetsz.

amúgy olyan mintha az arcod azt sugallná, hogy "na mi a helyzet?" szóval nőcsábász is lehetsz. vagy legalább is szereted a nőket és felszedni őket, de mégis hűséges vagy.

az összhangja: épp gondolom fáradt voltál mikor a kép készült.

ó igen és szereted megölelni az embereket.

amúgy igen helyes vagy :)

L/19

2011. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!