Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti szőrtelenítitek a...

Lányok, ti szőrtelenítitek a karotokat akkor is ha csak szőke pihék vannak rajta de napfényben mégis nagyon látszik?

Figyelt kérdés

Még sosem szedtem le, mert szőke. De nyáron, főleg amikor lebarnulok akkor nagyon látszik. Ti leszednétek a helyemben?


19/L


2011. júl. 6. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
dehogy szedetném le..
2011. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, szőke az enyém is, de nekem tetszik barnulás után az aranyszínű csillogása.
2011. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én krémmel szoktam leszedni, mondjuk nekem barna és látszik, főleg fényben.
2011. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem barna, nem erős, látszik ugyan (azért nem csubakka:D) de én nem szedném le, barátom sem szeretné
2011. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja és 19L
2011. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 4hetente szoktam gyantáztani, egyáltalán nem fáj. De engem zavar :S de ha téged nem zavar, ne szedesd le szerintem :)

20/L

2011. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Még nem tudom...lehet 1x leszedem próbaként:)
2011. júl. 6. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!