Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik Britney-parfümöt...

Melyik Britney-parfümöt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Circus, Hidden fantasy, Believe,Midnight Fantasy, Curious,Fantasy vagy az In Control-t vegyem meg? Azt hallottam, hogy mindnek nagyon jó illata van, és a Dm-ben nem is annyira drágák (persze ez relatív). Csak annyi a baj, hogy sehol nem találtam tesztert belőlük. Nos, szerintetek melyik a legjobb illatú?
2011. júl. 7. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Circus Fantasy
2011. júl. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Midnight Fantasy
2011. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem a Curious az büdös , nekem nem jön be az illata . a többit nem szagoltam még.. majd írj h melyiket vetted meg és mi a véleményed róla;)
2011. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem Midnight Fantasy van de büdii :( anno ajándékba kaptam
2011. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
BELIEVE
2011. aug. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a believe nem jött be, büdös, nagyon, a curious tetszett, bár nem voltam tőle elájulva, iszonyat olcsó volt, ezért vettem meg, elhasználtam, nem kell többet.:P
2011. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kincső Szabó ***** válasza:
Ha szereted a kicsit édesebb parfümöket akkor a Fantasy a nyerő. Nekem az van és csak dícsérték mások is.
2012. jan. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!