Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az orr milyen?...

Szerintetek ez az orr milyen? Ronda, vagy tűrhető, esetleg nincs vele semmi baj? Vagy egyéb más vélemény?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Még soha nem tettem fel itt ilyen kérdést, de most megpróbálom. jöhet pozitív negatív.

azért teszem fel a kérdést, mert az orrommal nem vagyok megelégedve. és fogalmam sincs mások vajon hogy látják senkit sem kérdeztem meg erről.


2011. júl. 8. 14:48
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


még ezt a képet tenném fel, hogy jobban lehessen látni több szemszögből

2011. júl. 8. 14:51
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem ezt így külön elég nehéz megállapítani. csak úgy lehetne, ha látnánk az egész arcodat :)

így külön szerintem nincs vele semmi baj :)

17/L

2011. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az egész arcomat azért nem, mert nem akartam, hogy mindenki a fejemet nézze vagy arról kezdjen el véleményt mondani az orrom helyett.

tudom, hogy így nehezebb megmondani de próbáltam egy kicsivel többet mutatni szóval, hogy nagyobbat vágtam ki a képből..:-) de talán jó lesz így.

2011. júl. 8. 14:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Látnod kéne nagyapámét. Na neki igazi "zsidós", nagy és görbe orra van.:D Ahhoz képest a tiéd lepkefing. Szerintem mondjuk nincs vele semmi baj, de te tudod.:D
2011. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

én nem tudom ezért kérdezem másoktól:-)

amúgy lány vagyok.

én valahogy nem tudom szépnek látni az orromat de majd várok még kommenteket.

2011. júl. 8. 15:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit csináltatnod rajta, hasonló orrom van, és helyesnek tartanak. Eszembe sem jutott soha, hogy levágattam volna:)
2011. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy a kép csalóka de ezeken teljesen normálisnak tűnik még talán kicsit kicsi is
2011. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos lehetetlen megmondani...mint ahogy mar elottem is irtak:latni kene az arcodat.Ha pedig nem szeretned megmutatni akkor kevesen fognak valaszolni a kerdesedre.
2011. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

máshol is volt olyan, hogy csak az orrát vágta ki a képből és az arca nem volt benne csak az orra.

szóval nem értem, hogy itt most miért probléma. de akkor mindegy válaszol rá aki akar. nem kötelező.

2011. júl. 8. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!