Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon fog fájni a fogsorom...

Nagyon fog fájni a fogsorom miután felrakják a fogszabályzot?

Figyelt kérdés
most a hónap végén rakják fel alul-felül fogszabályzó mellé még lesz a felsőn egy iv is a széjpadlásomnál ami majd osszeköti.eddig nagyon vártam hogy rakják fel de most nagyon félek hogy nagyon fog fájni kibirható lesz a fájdalom?
2011. júl. 9. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én bevallom egyáltalán nem féltem és nem is volt okom rá. Másnap miután felrakták reggel eléggé fájt, nagyon kellemetlen volt, de teljesen kibírható és két-három nap után elmúlt, aztán már nem is éreztem és ehettem bármint, most már csak egy napig szokott fájni, amikor új ívet raknak, de hidd el megéri, mert szép fogsorod lesz! :)
2011. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az kimaradt hogy mit ehetek?,mert nagyon olyant amiben tejvan nem szabad egyek
2011. júl. 9. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Én igazából nem nagyon figyeltem arra, hogy miből van , leginkább csak arra, hogy ne nagyon egyek sokat, keményet meg főleg ne, mert az iszonyatosan fáj. Szerintem kérdezd majd meg az orvost, mert szerintem nekem is mondta csak már nem emlékszem :)
2011. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak éjszakai volt, de mindig nagyon fájt a fogsorom, és ráadásul, ha kb. 2 napig nem használtam mindig visszaállt a fogam a régi helyére... Mivel egyáltalán nem durva nálam a helyzet, így lemondtam a fogszabiról.
2011. júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!