Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elmennétek a helyemben a...

Elmennétek a helyemben a strandra?

Figyelt kérdés
70 kg vagyok, mellesleg 16 éves lány. Voltam 80 kg is, fogyóztam illetve jelenleg is csinálom, de nem annyira érzékelem magamon a változást. Az egyik barátnőmmel mennék, aki 50 kg sincs, és nem tudom be merjem-e vállalni... Tudjátok, én inkább távoli helyekre szeretek menni fürdeni, ahol nem ismer senki. Most viszont a helyi strand lenne a célpont ahol sok ismerős van. Egyébként annyira vészesen nem vagyok kövér, bikinit hordok,ha ez számít.
2011. júl. 10. 11:15
 1/9 anonim válasza:
80%

HA az a célod, hogy a helyi alfahímek mind rád másszanak, akkor természetesen neked is egy 50 kilós kis deszkának kell lenned, de ha a barátnőddel akarsz egyet bulizni és élvezni a napot, akkor ne érdekeljen, hogy hányan ismernek téged, ne foglalkozz senkivel...

Rosszabb esetben is annyi történik, hogy meglátják, hogy van rajtad mit fogni.. Ami azért lássuk be nem hátrány.. Nem mindenki a deszkákat szereti.

Szóval szerintem nem kell paráznod.. Nyugodtan menj el a strandra.

Egyébként az, hogy bikinit hordasz az teljesen mindegy. Láttam én már 150 kilós csajt is bikiniben... Ő se szégyellt elmenni a strandra. Akkor te miért tennéd??


17/L

2011. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó Isten!Önértékelési zavarod van.Mi a fene köze van ahhoz bárkinek, hogy hogy nézel ki.Teszel érte, hogy egyre csinosabb legyél, erre gondolj és erre legyél büszke!Az, hogy a barátnőd 50 kg hogy jön képbe?Dagadtnak látszol mellette?Ugyan!Te, te vagy-mellesleg honnan tudod, hogy nem vagy sokkal vonzóbb a barátnőnél?A harmadik dolog pedig az, hogy senki nem fog mérlegre állítani a strandon-jóllehet sokkal jobban nézhetsz ki, mint az, aki 50kg, de nincs izma, mint te 70kg-san izomzattal.+lesznek nálad sokkal kövérebbek is garantáltan, ha ez vigasz,bár szerintem nem az.
2011. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, köszönöm a választ. :)
2011. júl. 10. 11:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam 90 kg, mégis elmentem 3 lánnyal akik a 45öt alig súrolták... alulról. most 75 vagyok, de még mindig le kéne adnom egy 10est.
2011. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Naná hogy el. Szerited a barántődnek hogyan esne ha elmondandád neki hogy ugrott egy jó nap mert dagi vagyok és melletted még dagibbnak látszom? Engem rohatdul idegesít mikor pl barátnőm kijeleti hogy ma nem jön velem vásárolni mégse, mert meleg van, rövidnacit kéne hordnania ahoz hogy ájuljon el, de dagi.

Szóval ha azt gondolod, emiatt nem mész strandra, és a barátnőd megsértődik, ne csodálozz.

2011. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, el fogok menni. Nem akarom megbántani, azért reménykedem benne hogy nem sok ismerőssel találkozunk mert én nem annyira érzem jól magam a bőrömben.
2011. júl. 10. 11:52
 7/9 DakotaDamon ***** válasza:

Mondogasd, hogy "én vagyok a legszebb, én vagyok a legjobb" :) Reggelente a tükör előtt, vagy amikor eszedbe jut. Elsőre furcsa, meg röhejesen érezheted magad, de hidd el, jót tesz! :) A lényeg, hogy érezd jól magad a bőrödben! Nem gond, ha le akarsz adni pár kilót, mert zavar, de attól még szeresd magad most is, úgy ahogy most vagy! :)

Szép vagy!!! :)

2011. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! ;)
2011. júl. 10. 13:18
 9/9 anonim ***** válasza:
én is megyek majd egyik barátnőmmel a strandra,de ez nálam pont fordítva van.Én vagyok a vékony,neki pedig nagyon jó alakja van.De ettől még simán kimegyek.Eleinte biztos rossz lesz,de aztán feloldódom és megy majd a hülyülés ezerrel,úgyhogy te se aggódj;)
2011. júl. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!