Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék epilátort venni....

Szeretnék epilátort venni. Nektek melyik vált be? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

semmi szükség a legdrágábbra.

5000 HUF Philips

2011. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem Braun silkEpil van, Tescoban vettem 2 éve 7500 Ft-ért, azóta már szerintem 4-5ezer körül van.

Semmi gondom nincsen vele, viszont vannak manapság jegelősek is, hogyha nem bírod a fájdalmat.

Egyébként nekem nem szokott fájni!

2011. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem korabban egy nagyon olcso philips volt eveken at, tokeletesen meg voltam vele elegedve:

Pont ilyen volt: [link]

Ugy gondoltam, hogy teljesen jo, mert a funkciojat betoltotte. Egy gond volt csak vele, megpedig az, hogy en folyamatosan hasznalom, egesz evben, karomon, labamon vegig es igy egy-egy epilalas orult hosszu ideig tartott. Tobbszor at kellett vele mennem egy-egy teruleten, mert elsore nem szedett ki mindent. Neha alig volt hozza turelmem, de elfogadtam, hogy ez az epilalas miatt van, nem az epilator miatt.

Azutan elkavartam valahova koltozes kozben, utolag azt mondom, hogy szerencsere, mert hirtelen felindulasbol befizettem egy joval dragabbra:

[link]

Ezek kozul a rozsaszin van nekem, 5280-as.

Mindenkeppen megerte, nem hazudok, ha azt mondom, hogy fele annyi ideig se tart a dolog, sot, esetleg harmada. Nagyon-nagyon alaposan, gyorsan dolgozik, nagyon szepen, hibatlanul.

Szoval abszolut megerte ennyit aldozni ra.

De tenyleg nem fontos dragat venni, a funkciojat a par ezres is betolti, foleg, ha van idod a dologra.

10 evnyi rendszeres epilalas utan mar meg lehet unni annyira, hogy minel hamarabb akarjak vegezni vele.

2011. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A fájdalom nem érdekel, csak a gyorsaság.

Holnap szerintem be is ruházok egy olyan rózsaszín Braunra.

Köszönöm! :)

2011. júl. 14. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!