Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én még olyan nőt nem láttam...

Én még olyan nőt nem láttam aki ronda lenne, holott megpróbál jól kinézni. Számomra egy nő attól ronda hogy igénytelen szőrös, kilátszanak a cicák a hóna alatt, büdös, zsíros a haja meg hasonlók. Ez így van?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van... nagyon ritka az igazán ronda ember,akin a smink meg semmi se segít....De: különbség van: helyes,aranyos és szép között...
2011. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában igaz. De azért a smink meg a ruha sem tudja egészen átváltoztatni az embert. Aki csúnya, az mindegy, mit tesz, max. javítani tud a megjelenésén.
2011. júl. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is így van. Sőt, férfiaknál is így van, miért lenne náluk másként. Annyira embert látok az utcán nap mint nap, akit ha egy kis átalakítás érne, máris jobban nézne ki. És igaz, nagyon kevés az olyan nő, férfi, aki alapból nagyon ronda lenne. Mindenkin lehet segíteni. De aztán idejönnek nyivákolni, hogy jaj nem találok senkit, mert ronda vagyok. Hát pont, hogy nem azért nem találnak senkit. Azért, mert igénytelenek, vagy olyan belső tulajdonságokkal rendelkeznek, amik taszítóak.
2011. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem értek egyet.Nem is értem mi köze van az igényességnek a szépséghez...ha egy nő szép, mégha borzos is vagy csipás vagy mit tudom én, akkor is szép.Ha egy nő ronda arcban, mind lehet tiszta,meg ápolt meg akármi, attól még ronda marad(de igényes...ennyi)
2011. júl. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy jól megválasztott frizura,nőies ruhák,kevés (!) smink,és máris nem ronda senki.

Amúgy meg relativ,hogy ki a ronda,nem fogsz olyan embert találni aki mindnekinek tetszik,de olyat se aki senkinek.

2011. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
B+ te hülyevagy ez hol rondaság max igénytelensg vagy vmi ilyesmi
2011. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!