Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Masszázsnál félmesztelenül...

Masszázsnál félmesztelenül kell lenni? (lányoknál)

Figyelt kérdés
Megyek masszázsra, hátamat/nyakamat maszírozza, de gondolom akkor melltartót is le kell venni, csak én nagyon szégyellős vagyok:/
2011. júl. 12. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél fel bikini felsőt, és csak akkor kapcsolod ki a pántját, mikor a masszázságyon fekszel. mielőtt felkelsz, visszakapcsolod. senki nem fog látni semmit:)
2011. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Le kell, és magadon hagyni se jó, meg kényelmetlen is.

Jobb helyeken magától kimegy a masszőr, amíg el nem helyezkedsz, ha nem tenné, kérd meg, hogy távozzon, levetkőzöl, felfekszel a masszázságyra és kész, meg van oldva.

Ne szégyenlősködj, látott már elég embert és mivel szerintem ragaszkodik a munkájához, a szexualitásnak bármiféle megnyilvánulását kerüli. Ha stresszelsz, akkor viszont nem lesz olyan jó az élmény. :D

2011. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Hát remélem, h akkor kimegy magától vagy vmi:/
2011. júl. 12. 16:22
 4/5 anonim válasza:
ne vegyél fel semmit
2011. júl. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hú ez a nap vicce, most jól odaszóltál
2011. júl. 19. 14:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!