Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyen szebb az arcom?...

Hogyan legyen szebb az arcom? 15/F

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy sok a kis "apróság" az arcomon, mint pl a szeplő, annyira nem durva de azért sztem feltűnő, meg a kis pattanások (ezek csak néha jönnek elő, általában az orromon) meg az anyajegy sem kevés. igaz az előzőből már levettek 2-t az arcomról, ami így jobb lett, de a szeplő sehogy sem akar elfelé múlni, próbáltam a citromlevet, és halványított de a naptól visszajön, a pattanásokra nem tudom, van kenőcs az néha segít, de nem mindíg, aztmondják, hogy ki kell ülni a napra, ha jól süt és eltűnik tőlle (persze nem 1-től 1-ig) de attól meg a szeplő jön elő. szóval mit ajánlook nekem mit tegyek, hogy elhalványúljanak szeplőim és eltűnjenek pattanásaim? tudom mások szerint szép a szeplő de sztem borzalom :D
2011. júl. 12. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Alapozó?:)Nem viccelek,látom h fiu vagy.Vannak már márkásabb kozmetikumok amik nagyon jol elfedik a börhibákat mégis láthatatlan,igaz nem olcsók,de megéri.Persze a pattikra elöbb vagy kozmetikust vagy valami pattanás elleni szert ajánlanék.(Talán a clinique márkának van férfi.)
2011. júl. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
[link] (----még ez jutott eszembe
2011. júl. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
háát.. nemtom a smink az elég fura lenne :D
2011. júl. 12. 23:55
 4/11 A kérdező kommentje:
ja meg attól még ottmarad, hogy a smink felette van :D
2011. júl. 12. 23:59
 5/11 anonim ***** válasza:
A második nem smink:)Mégcsak nem is alapozó,de hidd el van ám olyan ami nem látszana de mégis eltüntetné a szeplőid igaz nem valami olcsó kategóriás.Szerintem amúgy barnulj le kicsit,hátha akkor nem látszik annyira feltünően,pattik ellen meg valami jó arctisztistó kéne pl.garnier pure termékcsalád.Aki mer az nyer!
2011. júl. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezt találtam még...


[link]

2011. júl. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Meg ezt...


[link]

2011. júl. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ui...bőrgyógyászt érdemes lenne megkérdezni annyi mindere van kenceficéjük,szerintem még erre is lehet,ha nem is eltüntetni,de halványítani biztos lehet.
2011. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi ezekből majd próbálok ki, a pattanást azt majd kenema kenőccsel, a szeplőt pedig majd 1-2 módszert kipróbálok és azzal fogom kezelni :D Köszi ;)
2011. júl. 13. 00:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit.Jóéjt!
2011. júl. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!