Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok! Meddig alszotok...

Fiúk-lányok! Meddig alszotok egy cuccban?

Figyelt kérdés
Én hetente 2x cserélek gatyát és pólót, a gatya alatt nincs semmi.
2011. júl. 13. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Hetente 2x??!! Ne máááár...


Én naponta kétszer váltok bugyit (mióta ilyen meleg van, délben is fürdök egyet), és pólót is, de azt nem mindig napi 2x, de napi 1x (reggel) az tuti! (lány vok)

2011. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

no várj....gatya az amiben alszol,pl rövid gatya vagy boxer?


mert ha boxert heti 2* váltasz lehetnek aromák:D



én abban a boxerben alszom amiben épp az nap voltam ez lehet egész napos,fél napos vagy esti milyen meleg van mit csináltam,mennyire izzadt stb

reggel zuhany majd váltás....póló meg minek ilyen melegbe?gondolom pasi vagy...félmeztelen egészségesebb lenne:)

2011. júl. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
57%
fúúh de egy igénytelen rosseb lehetsz ha csak kétszer cseréled a ruhád...
2011. júl. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
úristen, úgy érti h azt a ruhát amiben alszol értsd pizsama csak nem az :D én kb 3-4 naponta váltok boxert pólót meg 5-6 naponta nyáron gyakorabban, v nem hordok
2011. júl. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

úristen de igénytelen vagy heti 2-szer egyáltalán van csajod-pasid?

lehetnek szagok ott az bizti és hogy van képed úgy kimenni az utcára?

én bugyit napi kétszer váltok reggel estte a pólót melltartót nacit szoknyát zoknit naponta

2011. júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy mit kell ezen így kiakadni..... ha este megfürdik az ember felveszi a pizsit akkor az nem lesz olyan dzsuvás reggelre, hogy másnap már ne lehessen újra abban aludni ...jó hogy izzadunk este is, főleg nyáron akkor ajánlatos gyakrabban cserélni. én meztelenül alszom akkor most naponta kéne cserélnem ágyneműt vagy mi???
2011. júl. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hát de ocsmany. hogy lehet ugyanabban az alsogyatyaban napokig aludni? gondolom egyedul vagy nincs bnod/pasid.
2011. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amikor ágyneműt cserélek, pizsit is...
2011. júl. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!