Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tengerpartra napszemüveg?

Tengerpartra napszemüveg?

Figyelt kérdés

Nemsokára megyünk, és szeretnék egyet, de félek attól, hogy hiába nem hordanám, napozás közben, de ott maradna a helye.

Nektek ott maradt?


2011. júl. 14. 06:56
 1/5 :) :) :) ***** válasza:
Nemhiszem hogy ott maradna..
2011. júl. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dehogy, nem marad ott a nyoma , vagyis én is sokat napozok napszemüvegben de nekem meg se látszik.
2011. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
alapból kell használni naptejet,és az arcod is be kell vele kenni,de a szemkörnyékre az nem jó,viszont nem tesz jót neki az uv sugárzás úgyhogy arra jó a napszemcsi:D nekem soha nem martadt ott a nyoma:D
2011. júl. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! én is napszemüvegben napozok, az arcom mindig le van kenyve naptejjel és nem marad meg a nyoma, bár én is ettől tartok:) de ha meg véletlenül mégis ottmaradna, az akkor sem lenne feltűnő, mert ha pl. nincs rajtad épp napszemüveg amikor sétálsz, akkor is éri az arcod napfény és összebarnul, de szerintem sem marad ott:)
2011. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Darcy01 ***** válasza:

Én nyáron szinte sosem megyek ki még az utcára sem napszemüveg nélkül. Nekem mindig meg szokott látszani a napszemüveg helye halványan. Volt, hogy abban napoztam, akkor pedig még jobban meglátszott. De mivel nagyon érzékeny a szemem, így nem érdekel, nekem a védelem a legfontosabb.

Ha napozol, akkor tegyél egy kalapot vagy törölközőt az arcodra, és akkor legalább az agyad sem forr fel ebben a hőségben.

2011. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!