Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, nektek mia véleményete...

Csajok, nektek mia véleményetek erröl?

Figyelt kérdés
vettem egy Joy-t miután szemmel láthatoan vastag magazinrol beszélünk és az ára is türhető,amikor megvettem fellapoztam és örültem hogy lesz mit olvasnom legalább...de igencsak hamar pofára estem...a termékmintáknak örültem...amikor leültem hogy elolvassam ezt az ujságot ami állitolag Magyarország legtöbb példányszámban eladott havi magazinja,nos én nemtudom hogy hogy csinálják de ahoz képest myilen vastag pl egy kiskegyedhez képest alig 2perc alatt végig lapoztam ezt a 143oldalas magazint és kb 2 téma volt ami egy igazi nö magazinba illett volna mint pl Cosmoba a többi mind mind reklám volt vagypedig erotikus novellák,ocsmány make up-oka,találtam még benne egy csomo ajánlást ruhábol meg kiegészitökböl oldalakon át(ruhák képei árral feltüntetve) nemmondoma többi magazin is tartalmaz ilyet de nem oldalakon keresztül és sok értelmetlen dolog...bár olcsó husnak hig a leve...
2011. júl. 17. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
talán azért, mert sokan használják gyujtósnak
2011. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem a yojt bár néha unalmas de nyaraláskor barátnőkkel elolvasgatjuk...
2011. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

na én is így vagyok vele hoyg a joyban olyan dolgok vannak amik nem érdekelnek,2 perc alatt át tudom futni.

a cosmot szeretem minden cikkjét elolvasom

2011. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is szeretem a joyt,többnyire a témáit is szeretem,a sminkekből ihletet merítek és néha igazán jók a frizurák is:)

és a ruhás részeket is szeretem,mindig megnézem,hoghy mi tetszik/mi nem

2011. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hidd el nem a Joy a legolvasottabb!
2011. júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Joyt én sem szeretem:\ Cosmo sokkal jobb:)
2011. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!