Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi számít nektek átlagosnak?

Mi számít nektek átlagosnak?

Figyelt kérdés

pl, vki külseje , öltözéke. szeretnék egyedi lenni, de nem kapok olyan gyakran ruhákat, h az egészet leváltsam, de mit tehetnék? nem ilyen lady gaga ruhákra gondolok. tudtok linkelni olyan cuccokat, meg ékszereket, amik számotokra egyedibb? vagy frizurát. köszi!

16/L


2011. júl. 18. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Sztem némileg azért kövesd a divatod.A virág minta most nagyon hódit.És nem kell ahoz gazdagnak lenni hogy valaki csinos legyen.

[link] -->ez szerintem aranyos de csak egy példa 8000ért én se venném meg.Az ilyen magas derekú szoknyák szerintem most nagyon divatosak egy fehér kis pántos toppal meg egy aranyos szandállal vagy tutyival.

Egyépként meg ajánlom a turkálókat.El se hinnéd mennyi jó dolog van ott.Persze gondolom 16 évesen neked ez még a ciki kategóriába tartozik.


Amugy meg nekem átlagosnak számít ha valaki egyhangúan öltözik és szűrkén.Válassz szines cuccokat.:)

PErsze attól is függ hogy milyen alakod van.Ha ducibb vagy akkor ez a szoknya nem biztos h előnyös lenne.

2011. júl. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtál!:) nem tartom cikinek, nem vagyok az a divatmajom, de ahol lakom nem igen látok turkálót, de mindig jó árban veszünk ruhákat, szóval nem az a túl drága kategória. köszi h írtál:)norm. alakom van:)
2011. júl. 18. 12:10
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]



Ez az oldalt azért van, hogy ihletet kapj.

És szerintem hihetetlen egyedi stílusuk van.

2011. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

12:30-nak

ezek tényleg gyönyörűek és egyediek:)

2011. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
átlagosnak mondanám a csőnaci,topp,vasalt barna haj oldalfrufuval,vagy telifrufruval járkáló lányokat....igen,a barna hajat...mert először mindenki szőkére festette,aztán feketére,közbe kicsit jött a szőke megint és m ostmár egyértelműen barna...-.- ha egyedit szeretnél csinálj vörös hajat:) és járj neked tetsző,de divatos cuccokba
2011. júl. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg a szőke haj átlagos, felénk mindenki szőke -,-
2011. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálunk meg most mindenki vörös, szóval azt sem mondanám egyedinek...ha egyedi hajat akarsz, akkor én a rövidre szavazok :)
2011. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen!:) nem festeni semmikép nem akarom, természetes szőkésbarna hajam van, és nagyon szeretem, és most növesztem, de próbálom változatosra megcsinálni:D

köszi a válaszokat!!^^

2011. júl. 18. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!