Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hol nézek ki...

Szerintetek hol nézek ki jobban? Link is van!

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok és nemrég levágattam a hajamat és mostanában nagyon szomorú és depis vok mert nagyon hiányzik a hosszú hajam:S itt vannak a linkek: régen (hosszú hajjal) [link] és most : (rövid hajjal) [link]
2011. júl. 18. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég fiús lettél. De amúgy tök mindegy, gyerek vagy még, aranyos.
2011. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:S
2011. júl. 18. 19:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is fiús lettél, de feltehetnél egy másik képet, mert ez elég sötét.
2011. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Ez nagyon csalóka, ugyanis a rövidhajú fotó amúgy is sokkal előnytelenebb rólad, mert nagyon gagyi minőség, homályos, ki sem lehet venni, hogy nézel ki valójában.

Szóval így, ezt a két fotót összevetve nem lehet megmondani.

De a hosszú haj jól állt, az biztos. Lehet, hogy a rövid is jó, de tényleg nem látszik azon a gagyi képen.


VISZONT MOST EGY KIS OFF, elnézést, de nem tudom magamban tartani:

11 éves vagy, annyi idős, mint a fiam. De ő tudja, mert a szájába rágtuk, rendszeresen emlékeztetem, hogy fotót, személyes adatot tilos bármilyen internetes fórumon közölnie magáról. Tudják a szüleid, hogy fotókat rakosgatsz fel magadról a netre?

Te nem vagy a gyerekem, téged nem utasíthatlak, de a legnagyobb jóindulattal kérem tőled, hogy ilyet NE CSINÁLJ!

2011. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Mindegyik jól áll neked.

Ne foglalkozz vele, és észre sem fogod venni, milyen gyorsan visszanő :))

2011. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

11 évesen ne azzal foglalkozz,hogy hogy áll a hajad

1. visszanő

2. depis vok?

jesszusom

miért nem tudtok babázni?:((

2011. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem tökre aranyos! mostmár tudod megtapasztaltad hogy így nem tetszik..amúgy visszanő!
2011. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 hot_kiss ***** válasza:

Egy az, hogy 11 éves vagy. Mit érdekel ez Téged? Még sehol sem jársz ott, hogy fiúknak tetszelegj.

Kettő az, hogy mi a francnak vágattad le ilyen kicsire, hogyha nem tetszik?

Három az, hogy szerintem marhajó, de mindegy.

Négy az, hogy ne vagdalózz olyan szavakkal, hogy "depis", mert holmi közöd nincs hozzá.

Öt az, hogy lehet hogy megakartad magad mutatni, de ne 11 éves korodban és részben egyetértek az anyukával, aki írt.

Hat az, hogy szerintem messze jobban áll, mint a hosszú.

Hét az, hogy legyen nyolc ;D

Nyolc meg az, hogy legyen eszed legközelebb.


17L

2011. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon aranyos,és legalább nem vagy tucatlány...

ilyen miatt pedig igazán nem kéne depisnek lenned,mert a haj visszanő,ez nem olyan dolog,ami miatt ezt kéne érezned...(én is voltam depis,de én attól hogy sorozatosan meghaltak a körülöttem élők egy része akiket szerettem...na emiatt lehet depisnek lenni nem pedig a hajad miatt)

14/L

2011. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos arcod van, de a második képen tényleg elég fiúsnak nézel ki (amúgy nem áll rosszul). Viszont ezen könnyen javíthatsz: oldalválaszték és fésüld oldalra a hajad. Hidd el, máris teljesen más lesz. Ha pedig szeretnél, tehetsz bele hajpántot vagy csatokat, hogy méginkább lányos legyen.

Nekem is évek óta rövid hajam van, én már semmi pénzért nem növeszteném meg. (: De ha mégis szeretnéd vissza a hajad, türelem, visszanő.


22L

2011. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!