Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A barnászöld szem mennyire...

A barnászöld szem mennyire gyakori? A kéknél gyakoribb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
elég gyakori. de szerintem több a kék szem.
2011. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakori, hiszen nincs túl sok lehetőség, a legtöbb ember szeme barna illetve kék, természetesen legtöbbször keveredve más színekkel,különböző árnyalatokkal. Ami talán igazi ritkaság az az igazi zöld szem és én ritkán látok feketét is.
2011. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is kb. így gondoltam, de kellett a megerősítés.:D

Szóval gyakori, de a kéknél és a barnánál még mindig ritkább.

Kösz a válaszokat!:D

2011. júl. 19. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is a kék gyakoribb, mint a barnászöld.Viszont olyan szép, rendes zöld szemet én is ritkán látok.

Nekem macskaszemem van.Egyik ismerősömnek meg az egyik szeme barna, a másik zöld.Na az tényleg ritka.

2011. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A felemás nagyon brutális.:D

Tiszta zöldet (nem szürkét, ZÖLDET) én még nem is láttam élőben, pedig az tényleg szép. Az enyém is olyan lenne, ha nem lenne a pupilla mentén világosbarna... na mindegy, jó nekem ez is.:D

2011. júl. 20. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!