Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nőhetek még? 20 vagyok,...

Nőhetek még? 20 vagyok, tudom, természetes módon nehézkes lenne, de mégis? Valami sport, különleges diéta, ilyesmik?

Figyelt kérdés
Az, hogy csak 160 vagyok, az nem is zavarna, de valahogy aránytalam igy testem, ne röhögjetek ki légyszi, de-olyan "nagynak" néz ki a fejem a testemhez képest, meg ha csípőtől felfelé nézem magam, teljesen normális és jó az alakom (szélesebb váll, olyan atlétatipus), de csípőtől lefele mintha másik emberé lenne. Egész normális lábak meg fenék, de mintha lekicsinyített változatát adták volna hozzám a normálisnak. Aránytalan vagyok egyszerűen, csúnya. Pár centi az életemet változtatná meg, mert igy már e miatt ébek óta elégedetlen vagyok és ezt a környezetem is érzi sajnos...meg zárkózott is vagyok a külsőm miatt. Nem járok sehova. A jó szó nem segített, itt valamit tenni kellene, de mit lehetne? Tuti nincs baj a fejemben, egyszerűen csak zvar, DE NAGYON a külsőm! És ráadásul abszolút perfekcionista vagyok. Legrosszabb kombó..
2011. júl. 20. 00:50
 1/3 hot_kiss ***** válasza:

Azt mondják az okosok, hogy 24 éves korig nőhet az ember. Na már most lehetséges, de nem biztos.

Én azt tanácsolom, hogy kezdj el valami sportot, legyen az csak egy fitness vagy akár egy mozgalmasabb dolog, a lényeg, hogy élvezd. Így amellett, hogy sportolsz, egészségesebb is leszel, formálódik az alakod és még tetszhetsz is magadnak(:

2011. júl. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb 0 az esélye, a legtöbb csaj már általánosban eléri a végleges magasságát, utána már max 1-2-3 centi.

Ez a 24 éves korig meg még a fiúknál se nagyon igaz 18 felett már mi se növünk nagyon...

2011. júl. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

utolsó hülyeséget írtál abban,hogy általánosban eléri a végleges magasságot és utána meg 2-3 centit nő. Úristen -.-'

Sok embert ismerek akik általánosban alig nőttek később meg látványosan megnőttek.Szerintem kedves kérdező vegyél fel magassarkút és sportolj,mert kevés esély van rá,hogy még nőni fogsz.De hidd el így is jól nézel ki ahogy vagy. Sok sztár alacsonyabb nálad és mégis imádják őket a pasik.

pl:vanessa hudgens

2011. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!