Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol keressek olyan fotóst,...

Hol keressek olyan fotóst, aki nagyon olcsón (ingyen? ) készítene rólam portfóliót?

Figyelt kérdés
Ahhoz, hogy alkalmazzanak egy ügynökségnél, szükségem van portfólióra, de nincs rá több tízezer Ft-om. Hallottam a TFCD-ről is, de hol kezdjem a keresést? Milyen tapasztalataitok vannak ezügyben?
2011. júl. 20. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:

több tízezer forintod nincs rá ? egy olcsó portfólió az olyan 50E... de egy normális az 100-nál kezdődik...

szerintem ha nincs ismerősöd aki megcsinálná akkor lemondhatsz róla...

2011. júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű képek kellenének, milyen környezetben, és nagyjából hány darab? Profi stúdióst ingyen nem fogsz találni.
2011. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ingyen neked télleg senki nem fogja megcsinálni. És télleg 50ezer ami nagyon az alja.

Ha nics ennyi pénzed, vagy csak sajnálod rá, akor felejtős ez a modellkedés.

Ha már annyira akarod szánd rá azt a pénzt.

2011. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem ingyen nem fogja senki..ha van rokonod, barátod, barátnőd akinek van egy jó gépe és szeret fényképezgetni akkor őt megkérheted.
2011. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem van jo gepem amivel siman meg lehetne csinalni ezt, de ez nagyon keves hozza, mivel kell hatter meg vilagitas.. a vilagitas az meg egy fel gep ara kb. Bar ha belegondolok akkor photoshoppal lehet ezt studio-szeru-felvetelle tenni, de az eredmeny messze elmaradna
2011. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
keress fotóssulit, ahol rajtad gyakorolhatnak.pl debrecenben biztos h gyakorlás képpen vagy egy kis pénzért bevállalnának.profi világítás stb.
2011. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

álomország tengerpartján. a modellkarrierred mellett. Ugyanis ha látnának benned halovány reménysugarat is, ők állnák.

És ha erre nincs pénzed, elkeserítelek, ha már befutottál, de még nem eléggé, neked kell az utakat is állnod. Ez mondjuk még belföldön is sokba kerülhet, de egy budapest-milano vagy bp-ny repjegy sokkal drágább, mint egy olcsóbb portfólió, amivel semmire se mész.

Sajnos ehhez jóóó képek és jó fotós kell. Azok meg max akkor dolgoznak ingyen, ha természetben nyújtasz ellenszolgáltatást (de szólok, hogy egy jó részük meleg, szóval ez se jön be talán)

erről a tfcd-ről sose hallottam, szóval valószínűleg semmi jót nem lehet elmondani róla. :D

Hát talán tanulóknál gyakornokoknál, kezdőknél próbálkozz, ajánld fel leendő jövedelmed x százalékát, vagy valami, találd fel magad. De előbb próbálkozz az ügynökségeknél, csak egy portré és egész alakos, home made, nem retusált, agyonsminkelt, beállított képet szoktak kérni, ha abból látnak valamit, akkor személyesen is meghallgatnak, ha ott elbűvölöd őket, ők csinálnak portfóliót. Ha ez nem így van, akkor feleslegesen vergődsz, tetszik vagy sem. :S

2011. júl. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálam lehet természetben is fizetni.


- Bár egy zsák krumplit, vagy egy láda meggyet nem nagyon tudnék hova tenni :-D

2011. júl. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm az eddigi válaszokat. Mivel nem modellkarrierre vágyom (öreg is vagyok én már ehhez), csak katalógusfotózás és hostesskedés miatt lenne szükségem képekre. Egyáltalán nem ultraprofi, 200 ezres műtermi fotókra, de professzionálisabbakra, mint amik a hétköznapokra elegendőek.

A múltban már többször felajánlották fotósok, hogy készítenének egy sorozatot, ami online megjelenne, így nem fizetne senki senkinek, de most hirtelen nem tudom, hol kezdjem el.

Egy hostess-modell ügynökségnél kérnek portfóliót, ha nincs, ők "jelképes" összegért készítenének, de nekem az is túl drága (30 - 50.000 Ft).

2011. júl. 22. 14:49
 10/10 anonim válasza:
[link] olvass ide be :-)
2013. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!