Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tavasz, nyár vagy tél típus...

Tavasz, nyár vagy tél típus vagyok?

Figyelt kérdés

Eléggé világos bőr, vékony, áttetsző, hideg színű, a bőrömön az erek kékek. Szemem szürkéskék, szürke az írisz körben, hajam hamvas barna. Imádom a feketét, a pinket, a türkízt, a világos rózsaszínt ezek mind jól állnak. Ja, meg a színes nyáriruhák is, pedig világos a bőröm.

Van egy kevés kis szeplőm is, de ez alig látszik.

Voltam vörös hajú--pocsék volt (bár a rezesszőke jól állt a fehér bőröm miatt)

--szőkés is jól állt de nem annyira, most egészen sötét barna és nagyon jól áll, kiemeli a szememet és a bőrömet.



Azért írtam ilyen hosszan, mert így talán valaki tudna válaszolni. A télből és a hideg nyárból is sok igaz rám,

annyi, hogy a fekete ruhák nagyon jól állnak (ami a nyárnak tilos), de a fekete haj már nekem morbid (ami ugye a télnek illő).


szerintetek?


2011. júl. 21. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
a nyár típusnak nyáron,gyakorta ki szőkül a haja.A szeplők a tél típusra nem jellemzőek. Szerintem nyár típus vagy.Mert a fekete a tél típusnak áll a legjobban,de igazából mindenkin jól mutat az a szín. :)
2011. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Köszi:) Még írhattok
2011. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi előző vagyok, én is nyár és tél között keresgélek* csak annyi, hogy nekem világosbarna ahajam de ugyanez, mi a különbség a tél és a hideg nyár között??
2011. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

tél: [link]


nyár: [link]

2011. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
na én szerintem nagyon jó oldalak ,biztos megtudod állapítani. :)
2011. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 csillagocska1 válasza:
nekem hosszú sötét barna hajam,barna/fekete szemem,egy kicsit szeplős,és eléggé fehér bőr vagyok de szerintetek én melyik tipusba tartozom?
2012. márc. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó: tél
2012. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megállapítottam, tél vagyok! Voltam fekete, és jól állt! Piros-fekete kombináció ruhában nagyon jól áll! Na meg a fehér-fekete!
2012. ápr. 25. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!