Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hányas vagyok 10-es skálán?...

Hányas vagyok 10-es skálán? Hány évesnek tippeltek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. júl. 21. 18:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

160cm stimm de 80kg túlzás...

Szerintem 65-68 kg lehet.

Èn 156 cm vagyok,és voltam 68 kg.Akkor néztem kb. így ki.Nagyon gyorsan elkezdtem diétázni és mozogni....Pár hónap alatt visszafogytam eredeti sújomra.Amit azóta is tartok pedig szültem 2 gyermeket....Igaz a hasamon a bör kinyúlt és a fenekem is megvan,de.......

2011. júl. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Nem a test a baj, mert hát van elhízott nő is, nem lehet mindenki vékony feszes, de nagyon előnytelenül öltözködsz.


Ja, az hogy sok pasid van, nem garancia, ismered a mondást: vannak lakatok, melyeket bármilyen kulcs nyit :)

(és ha magyarázat kell: egy nő nem lesz értékes attól ha sokan.......)

2011. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Na ne... Ne kezdjük el itt is a lakatolást, mert ez a legnagyobb hülyeség, csak mindenki terjeszti, főleg itt ezen az oldalon nagyon divat...

F@SZSÁG!

Nincsenek lakatok, meg kulcsok, nők vannak, meg férfiak, különböző szexuális igényekkel... (Van, hogy a kulcs becsúszik, de nem nyitja...)

2011. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

1:6

2:18

2011. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
18 éves vagy és 3 pontos a kinézeted. De az úgy hogy az 1 a legkisebb.
2011. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
10/5. nem biztos hogy azért van minden ujjadra 1 pasi, hogy jó nő vagy. lehet hogy jó belső tul. (ne értsd félre)
2012. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!