Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan jelentkezzek be kozmeti...

Hogyan jelentkezzek be kozmetikushoz gyantáztatni?

Figyelt kérdés

Igazság szerint hónaljgyantára szeretnék menni, de kicsit járatlan vagyok a dologban? Azt se tudom, mekkorára kell hagyni, hogy a gyanta leszedje... és azért nem szeretnék szőrös hónaljjal rohangálni :)


Na meg keressek egy számot a neten és ismeretlenben keressek rá, vagy hogyan? :)


2011. júl. 22. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Felhívod telefonon, elmondod mi kell ,megbeszélsz egy időpontot ennyi az egész.
2011. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Felhívod a kozmetikust, ahova menni szeretnél, megmondod, hogy Mari vagy és kérsz időpontot hónajgyantára, esetleg ha érdekel, megkérdezed az árát:-). Legjobb ha van kb 1cm-es,hogy jól megtapadjon a gyanta rajta.
2011. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hááááát... most komolyan, egy centi? Addig fel se merjem emelni a kezem emberek között? :)
2011. júl. 22. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont így, ahogy az előzőek leírták. Jó napot kívánok, xy vagyok, szeretnék időpontot kérni hónaljgyantára.

És tényleg kell, hogy legyen egy pici hossza, de ez miért gond? Biztosan van olyan felsőd, aminek ujja van... Most nincs kánikula sem.

2011. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!