Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy derék tetoválás kb....

Egy derék tetoválás kb. mennyi idő alatt készül el egy női derékra, ill. milyen mennyire fáj közvetlenül utána miután elkészült?

Figyelt kérdés
Minden érdekel a témával kapcsolatban, ár-tapasztalat, fájdalom-tapasztalat stb.
2011. júl. 24. 11:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Ár attól függ mennyire bonyolult a kép, ha szines milyen és mennyi szin van benne.

A gerinc mentén fájni fog amikor csinálják, gondolom én, de nekem nincs a derekamon tattoo.

23F

2011. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen fekete egyszinűre gondoltam, esetleg középen lenne benne szín. Egy nagy átlagárra vagyok csak kiváncsi, tudom úgyis függ attól is, h hol stb.stb. Csak h mégis 20-as?30-as? esetleg 40? És utána fáj nagyon? Most legyen az bárhol? Arra gondolok, kell-e vinni valakit magaddal, v haza tudsz egyedül is jönni kocsival...ilyenek.
2011. júl. 24. 12:03
 3/28 A kérdező kommentje:
Szerintem amugy megkérem életem párját, hogy szülinapomra hagy kapjak tőle egyet...:) Nem tudom aztán mennyire rajong majd az ötletemért... Mert nekem sajna nem nagyon van rá jelenleg keretem:(
2011. júl. 24. 12:05
 4/28 anonim ***** válasza:

úgy van, ahogy az előző is írta az ár a minta nagyságától, bonyolultságától, színétől és a munkaórák számától függ.

abszolút kibírható a fájdalom, egy idő után elzsibbad a tetovált testrész, gerinc mellett elég kellemetlen, mert akkor szinte mindened fáj miatta... amikor elkészült a tetoválás kicsit ég még a felület.

pár napon belül bevarasodik, folyamatosan kenegetni kell, h ne száradjon ki (Bepantene, Bepantene Plus).

áztatni nem szabad (strand, kádban fürdés), de víz érheti, tisztítani is kell. 1-2 hét alatt ledobja a sebet, de vakargatni nem szabad, pedig viszket.

hát ennyi jutott hirtelen eszembe, nem vészes, ki lehet bírni :D

2011. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

simán haza fogsz tudni menni egyedül utána :D

előző voltam.

2011. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

[link]

kb. egy ilyesmi az álmom. és azt, hogy vizes legyen ilyen helyen h lehet kizárni (pl. fürdésnél, zuhanyozásnál)? strand addigra kizárva, mert ősszel lesz a szülinapom (már ha rá tudom beszélni as szerelmemet, hogy neki is jó lesz ez:))

Ja és egy ilyen egy picit teltebb lányon is jól áll? Nem vagyok nádszál vékony, de azért tonna donna sem:)

2011. júl. 24. 12:18
 7/28 anonim ***** válasza:

eskü, h nem bántásból írom, de azt hallottad, h a derékon lévő tetoválást, úgy hívják, h ribanc rendszám?

csk azért írom, h ezzel nehogy akkor szembesülj, amikor már elkészült.

te döntésed, bár szerintem manapság kicsit elcsépelt ott a tetkó, de neked biztos jól fog állni.

remélem nem bántottalak meg.

2011. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Nem bántottál meg, inkább jót nevettem rajta, ugyanis még tényleg sosem hallottam erről, de nagyon tetszett: "ribanc rendszám" :D

És akkor szerinted mi az a hely, ahol tényleg szép és igényes egy nőn a tetoválás? Ami tényleg a párom és a saját kedvemért készülne...

2011. júl. 24. 13:08
 9/28 A kérdező kommentje:
Egyébként meg most komolyan elgondolkodtam rajta, hogy a pasimnak valyon tetszene-e ez a derékon tetkó dolog. Párszor felemlítettem már neki, hogy szeretnék, de valahogy sosem szorgalmazta a dolgot, de azt sem mondta hogy ne. Úgyhogy tényleg nem tudom... Viszont amúgy neki is van tetoválása, neki a karján van egy kos (ez a horoszkópja).
2011. júl. 24. 13:23
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

A tetoválás sehol nem szép, pláne egy lányon.


Mellesleg szerintem érdemes távol tartani magát az embernek olyan dolgoktól, amiket aztán élete végéig-valamilyen formában- viselnie kell. De ez csak egy jó tanács.

Én pl mindig vigyorgok a mamákon, akiknek a kezén vagy akárhol az összeaszott bőrön valamilyen fakó tetoválást látok. Nyilván fiatalkorukban azt hitték, jó ötlet lesz.

2011. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!