Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lány létemre, az arcom nagyon...

Lány létemre, az arcom nagyon férfias, ha összefogom a hajamat, akkor úgy nézek ki, mint egy férfi, viszont a testem arányos, és nőies. Milyen sminket javasoltok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
nem az a baj, h rövid a hajad? ha megnöveszted, az rengeteget dob rajta.
2011. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hot_kiss ***** válasza:

Ha összefogja a haját, akkor valószínű, hogy nem rövid neki. Az arcszerkezete meg hosszú hajjal is férfias.

Szerintem először próbálj egyszerűbb sminketek, mint a füstös szem és majd ráérzel, hogy mi a jobb és mi a kevésbé jó.

2011. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a pin-up-os tus szerintem jó ötlet,linkelek még pár képet,amin szerintem nőies sminkek vannak...ajánlom még a szempilla spirált,és a kissé csillámló szemhéjpúdereket:)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

egy frizura és smink sokat segithet.szedesd ki kozmetikusnál a szemöldöködet.olyn formát válassz ami hangsulyozhatja a a szemedet pld :


[link]


ha hiányos akkor festesd ki a hajszinenél egy árnyalatal sötétebre.frizura is sokat segithet egy arcon. ha nem érzed jol magad ha összevan kötve akkor ne kösd. enged ki és csinálj hasonlo frizurákat.nygyon nöiesek és csinosak.(az elsö frizurát én is szoktam hordani) :)


[link]


[link]



[link]


[link]



találtam egy olyan frizuát ahol a lány összeköve hordja a haját de mégis kicsit takarja a haját.probáld ki lehet tetszene. nem hullámos haj mind az elözöek de ez is jol néz ki.amugy ha fius arcd van akkor tudsz javitani a hullámos hajakkal amiket linkelek mert nagyon nöiesek.

összekötött haj :


[link]


[link]


ha jol áll középen elválasztva :


[link]


nem utolso sorban keresd meg a megfelelö hajszint ami jol áll neked. használhatsz a hajadba kiegészitöként rozsát.

öltözz nöiesen . hangsulyozd töbször a dekoltázsod de csak mérékkel.

milyen szinü a szemed? utána kéne olvasnod milyen szinekkel tudnád kihangsulyozni. de linkelek párat :


[link]



http://www.youtube.com/watch?v=_oI0Bwai83k&feature=fvwrel


[link]



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


szöke haju lány füstös szem :


[link]


[link]


még egy tipp : alul ne huzd ki a szemedet mert rettentö keveset láttam aki kihuzta vékonyan és jol állt


ez a lány kihuzta de ö szépen eldolgozta a sminkjét alul fölül :


[link]



[link]


ez buliba szép :


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


enél a képnél van egy kis fehér a szemzugnál.az nagyitja a szemet :


[link]


ha sima fekete tust használz mint az egyik videoban akkor kiemelheted a szád pld max factor ajakfilccel

[link]


csinálj minig változatos sminket. keress olyat ami kiemeli mondjuk a szemedet. sokat segithet egy jo smink is. a legtöbb korombeli csak simán vékony tussal kihuzza a szemét és kész . nagyon unalmas. igaz én is linkeltem tusos videot de az nagyon kiemeli a szemet. lehet váltogatni a sminket.

remélem segitettem :)

ha kell még valami segitség irj privátba nyugodtan.

17 l

2011. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat!! :)))
2011. júl. 25. 22:55
 6/7 A kérdező kommentje:
kipróbáltam pár sminket, amit belinkeltetek, és tényleg sokat segít! mindig hordtam natúr sminkeket, de ezek jobbak, bár néhány kicsit erős volt:))
2011. júl. 25. 23:05
 7/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 20:3

vagyok. hogy tetszetek a frizurák? valamelyiket hordanád?

2011. júl. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!