Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan rendelős...

Mondanátok olyan rendelős oldalakat mint ahonnan facebook szoktak rendelni a lányok? (ruhás, ékszeres)

Figyelt kérdés
Gyűrűs,nyakláncos, ruhás általában ezek ázsiai oldalak szoktak lenni, tudtok ilyeneket?:D
2011. júl. 24. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
"mint ahonnan facebook szoktak rendelni a lányok?"...nem értem.Hogy jön ide a facebook?
2011. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hahaha. Ne haragudj, de...láttam a kérdést és rákattintottam. Gondoltam hátha tudok segíteni. A kérdésed végig olvasása előtt olvastam az 1.válasz. Nem értettem hogy mi a baja:) Ezek után el olvastam a kérdésedet és megértettem az 1.válaszoló problémáját. Sírok a röhögéstől...XD Tulajdonképpen már nem is értem, hogy mit szeretnél tudni, hogy jön ide a facebook és a gyűrűk meg Ázsia. Ne haragudj, de mond már el, hogy mit szeretnél pontosan, mert már érdekelne a kérdésed:)
2011. júl. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
arra gondol,hogy facebookon vannak aki a felhasználó fiókukat eladásra használják és van fent nálunk egy csomó ázsiai ruha meg ékszer amit rajtuk keresztül meg lehet rendelni így függ össze ez a sok dolog.kedves kérdező szerintem ebayen rendelik de nem biztos kérdezz meg egy olyan eladóst ő honnan rendeli :)
2011. júl. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok

ÁÁÁÁ köszönöm a fordítást. Ilyen facebookos dologgal még sosem találkoztam.

2011. júl. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2013 Fashion, Beautique-rendelős oldal, Fashion prime clothing, Audrey shop

Ne foglalkozz olyanokkal akiknek kb facebookja sincs:D

ezek nagyon jók és megbízhatóak én mindig tölük rendelek.

2013. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Dhgate.com,aliexpress.com sammydress.com.ráadásul a szállítás ingyenes.
2013. júl. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!