Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi ez a szöveg, hogy fő a...

Mi ez a szöveg, hogy fő a természetesség?

Figyelt kérdés

Én megértem azokat is,akik nem sminkelik magukat,de úgy veszem észre,az ilyen nők sokszor külömbnek érzik magukat.

Szerintem az,hogy nem keni ki magát minden nap,nem egyenlő azzal,hogy természetesen,smink nélkül is szép.

Úgy szeretem amikor le..csáznak,mert sok(kinek mi a sok)sminket használok.De miért?Mert a legtöbbet akarom kihozni magamból?Ha a lehetőség adott,mért ne éljek vele?

Nem vagyok ronda smink nélkül sem,a párom nem ilyed meg tőlem reggelente,de egyszerűen nőiesebbnek érzem magam.

Ettől kevesebb lennék?

Azt meg hagyjuk,hogy hamarabb tönkremegy a bőr,mert pl. anyám 18éves korától folyamatosan csak sminkel lépett ki az utcára,most 50 éves és 10évet bőven letagadhat,ha nem többet.Mindenki csodálkozik amikor elmondom mennyi idős valójában.


2011. júl. 25. 11:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Húú én is nagyon tudom gyűlölni mikor különbnek hiszik magukat azok akik nem sminkelik magukat és lehülyepitsázzák azokat akik meg igen -.-'. bírom az ilyen kijelentéseket mint pl.:"nem én a természetesség híve vagyok, nem sminkelem magam, nem vagyok én hülye pláza ri.anc" :@...

egyetértek az utolsó hozzászólóval amugy

19L

2011. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

mármint vele: válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:43 értek egyet

2011. júl. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ZOLTÁN

Z O L T Á N

2011. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
tessék?
2011. júl. 25. 20:31
 15/15 anonim ***** válasza:

jaj bocsi nem ide akartam.

ám én sem értem,h mi az a szöveg,amikor már mindenki műűűűű...

2011. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!