Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Optikai fogfehérítők?

Optikai fogfehérítők?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan fogfehérítő termékeket amik optikailag fehérítik a fogakat, tehát a sárga fogat rövidebb-hosszabb időre elszínezik, hogy fehérnek tűnjön?

Sok helyen olvasom, hogy ha genetikailag sárgák a fogaid akkor nincs mit tenni. Ezért is gondoltam, hogy talán hatásosabb lenne ha nem lemarnék róla egy réteget, hanem felvinnék rá.:D

Azt tudom, hogy a Signal White Now optikai fehérítő. ez tényleg használt de nagyon rövid ideig és annyira nem is látványosan. Hallottam egy olyanról is amit szolizás közben kell használni, de a szolizástól rettegek, nagyon féltem a bőröm az UV sugárzástól, szóval az ki van csukva.


Vki vmi mást ismer?


2011. júl. 25. 13:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!