Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » "Hello Kitty" cuccokat felnőtt...

"Hello Kitty" cuccokat felnőttnek hol tudok venni?

Figyelt kérdés

Anyukámnak szeretnék névnapjára valamilyen hello kittys cuccot venni :D Szereti nagyon! De csak olyat ami otthonra való: Takaró, törölköző, pizsama stb mert mondta hogy semmit nem venne fel az utcára ami hello kittys mert nem akar magából hülyét csinálni.


Nézem a netten de még nem nagyon találtam olyat ami jó lenne. :(

Tudnátok segíteni? hétvégén lesz a névnapja.


2011. júl. 26. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
piacokon
2011. júl. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
17%
o.O
2011. júl. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem hirtelen a főzőköpeny vagy miaz jutott eszembe, tudod amit magadra kötsz mikor főzöl, hogy ne kend össze magad. Ha nem tudsz venni, esetleg lehetne szitáztatni rá, veszel egy szép fehéret, és egy Hello Kitty mintát rászitáztatsz, szerintem még olcsóbban is kijönne, mintha megvennéd. Esetleg bögre, de az nagyon elcsépelt már. Vagy papucs/mamusz? Törölköző?
2011. júl. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én hülyét csinálok magamból, mert én is imádom!

Én a H&M-be vettem felsöt, franciabugyit, ami Hello Kitty-s de sok más is van. Amúgy ha csak ajándéktárgy, akkor nézz be a Nici ajándékboltba. De a plázákban amúgy az összes ajándékboltban lehet venni. Nem tudom hol laksz, de csak van valami ilyesmi közel hozzátok:)


Egy kislány anyukája

2011. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Szerintem kedves utolsó te nem 45 vagy mint anyum :D így gondolom nem csinálsz magadból hülyét. Mint ahogyan én is simán fel venném 25 éves vagyok 2 kislány anyukája :D Ők is hordják kitty-t :D

2011. júl. 26. 09:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia.H&M-ben nagyon jó Hello Kittys cuccok vannak,takarók,köntösök,törölközők is szoktak lenni.Nézz be oda,mindenképpen. :)
2011. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2011. júl. 26. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!