Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönnek a...

Fiúk, nektek bejönnek a tetovált lányok?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen az agyonvarrottra gondolok...

de kinek milyen tetszik?akin nincs tetkó, akin van, vagy akin több is van?


2011. júl. 26. 19:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, kérlek ezt olvasd el! [link]
2011. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azt sehol sem írja a Bibliában, hogy az öngyolkosok a pokolra jutnak. És a tetkós részt, 3Móz 19:28-et sem szabad kiragadni a szövegkörnyezetből. Akit érdekel bővebben a téma, fentebb linkeltem egy írást róla ahol kifejti miről is van szó.
2011. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

Leviticus szerint

- tilos a hajvágás (Lev 21:5)

- tilos kagylót enni (Lev 11:12)

-tilos disznót enni (Lev 11:7)

-a nők számára kihívóan viselkedni és öltözni máglyahalállal büntetendő

-a szüleiket szidó gyereket meg kell ölni (Lev 20: 9)

-özvegyet elvenni tilos (Lev 21:14)

-tilos kevert szálú ruhát hordani (Lev 19:19)


Te ezt mind betartod? Nem lehetsz semmi egy fazon.

2011. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

1. nem vágom halyam,mivel a fejemet borotválom :)

2.nem eszek kagylót

3.disznó e kóser szintén nem eszem meg,ugyan úgy mint a pikkely nélkli halaat pl:csuka

4.nem vagyok nő

5.nincs gyerekem

6.özvegyek nem az eseteim :)

7.hát igazából lehet ezt az 1 et nem tartom be

8 offoltam

2011. aug. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
16%

Igazat adok troll barátomnak mert a öngyilkosok tényleg a pokolra jutnak....mert ugyebár csak Isten veheti el az életet bocsi az offért

Júdásnak is megbocsátott Jézus és lehet hogy annak ellenére mennybe juthatott volna..

de Júdás felkötötte magát,ezzel kioltva életét amit ugyebár csak Isten veheti el...

valszeg most a pokolban van sőt bizotos és azok a löködék tinédzserek is akik azthitték z öngyilkosság megoldás

de sebaj örök kinzás és szünni nem akaró fájdalom várja őket


a tetkósok is jól tudom ők is pokolra jutnak bár ezz nem biztos,de a öngyilkosság a ztuti h pokolra vezet

2011. aug. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15%

majd mikor Isten elé járultok akkor is ezt az oldalt fogjátok felhozni mentségül?"dehát azt írták hogy összefér a keresztény hittel"mondja ezt egy liberalista...(linkre utalok)

én lányok azért nem varratatnék magamra egy "ari pillangót"

a seggem re hogy numera közbe legyen mint nézni rajtam...

egyébként csinin fog kinézni 80 éves korotokra csini fog kinézni tetkó,még lehet hogy a pllangóból elefánt lesz addigra de mind1 jól fog mutatni a ráncos bőrön...

L/19

2011. aug. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Rendes kapcsolatba max. kisebbek nem zavarnának, de ott nem tetszene. Szexkapcsolatba gyakorlatilag a jó ízlés határain belül bármi jöhet, ha kívánom a csajt, agyontetovált, meg agyonpierciengezett ne legyen, de lehet nagyobb tetkója is felőlem.
2017. máj. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!