Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogszabályzósok! Nektek...

Fogszabályzósok! Nektek melyik gumi színe volt a kedvenc és melyiket kedveltétek a legkevésbé?

Figyelt kérdés
Február óta van fogszabályzóm és még lesz egy darabig, de azzal,hogy milyen színű gumit kérjek, egy kicsit mindig bajban vagyok! Ti próbáltatok sötétebb színűt? És az UV fényben világítósat?:D
2011. júl. 27. 01:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt, de a helyedben UV fényben világítósat kérnék. Meg figyelnék arra, hogy ne legyen annyira sötét, hogy kosznak nézzen ki:) Valami élénk színűeket válassz.

17/L

2011. júl. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
te nem Polett vagy véletlenül?XD
2011. júl. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Próbálok élénk színeket választani de, 5 hetente cserélik és egy idő után, már minden színt próbáltál..:) De köszönöm!:)


Nem, nem Polett vagyok :D

2011. júl. 27. 02:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérj fehéret, akkor fehérebbnek tűnik a fogad!:D Sárgát és szürkét semmiképp, én még feketét se mernék, meg zöldet se, mert azt hiszik salátadarab.:DD Neonszíneket kérnék, pl. pinket!:) Az UV-fényben világítósat tuti kipróbálnám, sokat buliznék amíg az van!:D A fehér is világít szerintem, tudod olyan kéken, mint a fehér ruhák!:D

Amikor nekem volt évekkel ezelőtt nem volt túl nagy a választék.:(

18/L

2011. júl. 27. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mindig fehéret kértem, mert nem nagyon szerettem mutogatni. Beszédkor persze más, mert akkor muszáj :D Úyhogy én soha nem rakatnék rá élénk színűt :DDD
2011. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én szinte az összeset kipróbáltam :) volt brazilos is zöld-sárga tehát egyik fogam zöld másik sárga:D

de mindegyik tetszett:D

olyan is volt hogy felül más szín alul már szín, olyan is volt hogy direkt alkalomhoz öltöztem :)

mikor volt valami esemény tudtam hogy lila ruha lesz rajtam akkor olyat kértem.

De tényleg szinte minden színt kipróbáltam, persze a feketét nem:D

2011. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha lány vagy, kérj rózsasznt, az a legtermészetesebb
2011. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen olyat akartam ami kevésbé feltűnő, így maradt a szürke.
2011. júl. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!