Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 évesen korai még kiszednem...

13 évesen korai még kiszednem a szemöldököm? És ha kiszedem akkor szóljak anyának vagy csak szedjem ki és kész? Vagy ink mennyek kozmetikushoz?

Figyelt kérdés

Először is, azért szeretném kiszedni, mert majdnem összevan nőve(még nem teljesen de ha távolról néz valaki úgy látszik), és mert úgymond "vastag"is.


U.i.:Remélem nem rossz kategória:$


2011. júl. 27. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
szedd ki magadnak, olyanra amilyenre akarod, használhatsz rá epilátort, az is jó rá, amúgy gáz ha össze van nőve egy lánynak, brrrr de undorító lehet
2011. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
NEHOGY epilátorral! szólj anyukádnak,h jelentsen be kozmetikushoz. az kiszedi, és utána anyukád is utána tudja szedegetni...
2011. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak is megszedheted,középen egyedül is ki tudod,alul meg úgy kell,hogy folyamatosan az ív mellett haladsz és lassan vékonyítod,a fölső ívet nem szabad megszedni,mert az adja a szemöldököd formáját,ha onnan kiszedsz,eltorzul az egész.Első meg szedje a hátsójáról epilátorral! :))))))
2011. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:):D
2011. júl. 27. 12:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Először mindenféleképp kozmetikussal. És utána már magad is kitudod szedni a felesleges szálakat. De ne várd meg még újra ilyen lesz , mert akkor semmit sem ért a kozmetikus! Szólj anyukádnak és beszéld meg vele. Amúgy ha anyukád ügyesen ki tudja szedni gyantával akkor minden okés , szólj neki és biztosan kiszedi. Amúgy egyáltalán nem korai. Szörnyen tud kinézni egy olyan tinilány akinek majdnem össze van nőve a szemöldöke.
2011. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kiszedtem magamnak, de csak úgy, hogy a felesleges szálakat, meg középen, hogy ne legyen olyan mint ami össze van nőve, a "vastagséga" még megmaradt, szóval azt majd kozmetikussal, hogy szép íve legyen:)
2011. júl. 27. 13:11
 7/9 A kérdező kommentje:
vastagság*
2011. júl. 27. 13:11
 8/9 anonim válasza:
én is 13 vagyok és magamnak szedem,elotte berajzolom és ugy,szuper szokott lenni
2013. márc. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 10 évesen szedtem magamnak szoval te is szedheted
2022. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!