Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kisebb melleket...

Hogyan tudnék kisebb melleket ' varázsolni '?

Figyelt kérdés

a méreteim 95, 65, 90. ez alapján egyértelműen kisebb melleket szeretnék. de nem is ez a legfontosabb, hanem az, hogy kényelmetlen, nem tudok tőle normálisan sportolni, meg ilyenek. mit tudok vele csinálni, hogy kisebb legyen ?

az úszáson kívül, mert arra nincs lehetőségem sajnos és amúgy sem szeretnék nagy vállat, illetve karokat. tudnátok segíteni ? előre is köszi ! :)


16/L


2011. júl. 27. 22:55
 1/9 hot_kiss ***** válasza:
Ha sportolsz, akkor hordj sportmelltartót, az eléggé a helyén tartja a melleidet.
2011. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

azt hordok, de köszi ! :)

sokkal jobb vele, de mégis ' ugrálnak ' .. :|

2011. júl. 27. 23:02
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
ezek nem az 'álomméretek'? 90-60-90
2011. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hot_kiss ***** válasza:
Ha még emellett is ugrálnak, akkor próbálj egy mérettel kisebbet venni, az talán kicsit szűkebb, jobban tart, bár nem túl jó ha le vannak szorítva.. :/
2011. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de, ez az ' álomméret ', de mondtam, hogy nem ez zavar jobban.


próbáltam kisebbet, de fáj. és hát egyértelműen nem vált be. :/

2011. júl. 27. 23:27
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

ja és

ÉN KÉZRÁTÉTELLEL TUDOM KISEBBÍTENI A MELLEIDET! :D

2011. júl. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Plasztikai műtét. Most komolyan, ha a természet ilyen nagy cicikkel áldott meg, abból kisebb nem lesz. Arra figyelj, hogy ne nyúljanak meg, tehát jól tartó melltartót hordj, és tudom nem vigasz, de gondolj bele, hányan ölni tudnának ezért a méretért.
2011. júl. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
azért előző elég kín a nagy csöcs. Nekem ha 88-90 de sokszor kisebbnek örülnék!
2011. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

00.22

nagyon sokat segítettél.. :dd -.-'


hát, akkor majd gyűjtögetek műtétre. köszi. :)

2011. júl. 28. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!