Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Adnátok valami tanácsot? :- (

Adnátok valami tanácsot? :- (

Figyelt kérdés
Pár hete vettem egy epilátort, eddig kétszer epiláltam, ma is akartam de észre vettem hogy pár szőrszál befelé nő, vagyis nem befelé csak olyan mintha ránőtt volna egy bőrréteg. Tudnátok tanácsolni valamit hogy kerülhetném ezt el a jövőben? Szeretném továbbra is epilálni a lábamat de ha ez nem változik vissza kell térnem a borotválásra, bár ma leborotváltam és nagyon csúnya maradt mert nem tudtam kiszedni azokat amik a bőröm alatt vannak. :-( Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 28. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
előtte mindenképp radírozd le az epilálni kívánt bőrfelületet. Így megelőzheted.
2011. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is mindig igy van. Nehanapjan eldontom hogy epilalni fokok, es ra par napra tele van a labam ezekkel... Nalam a borotva a nyero.
2011. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én radírozhatom meg kenhetem akármivel, ugyanúgy alánő mindig. xD

De azokat ki lehet szedni tűvel. Csak fertőtlenítsd le előtte, pl egy kis alkohollal. Aztán megkarcolod a bőrt, és kihúzod a szőrt, egy szemöldökcsipesszel ki is tépheted. És nem fájdalmas, nyugi.

2011. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utolsónak : igen, elkezdtem tűvel kihúzkodni de annyira sok van hogy meguntam és borotválkoztam csak attól ugye nem tűntek el :-D Mivel radírozzátok? Hol vehetnék olyat ami a célnak megfelel?
2011. júl. 30. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!