Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Snake bite nem, de 1 ajak...

Snake bite nem, de 1 ajak piercing és tetoválás igen?

Figyelt kérdés

Apám azt mondta, hogy a születésnapomra (2 nap múlva leszek 17) kaphatok 1 ajak pc-t és 1 tetoválást, plusz ha akarom kitágíthatom a fülem. Én mondtam neki, hogy nem szeretnék fültágítót és tetoválást sem, de 2 ajak pc-nek (snake bite) nagyon örülnék. Azt mondta, hogy arról ne is álmodjak, hogy azt megengedi.

Szerintetek miért nem engedi ezt a variációt meg? Ti a gyereketeknek melyiket engednétek?


2011. júl. 29. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azon csodalkozom, hogy a tobbit is megengedi.
2011. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem engedném meg egyiket sem.
2011. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket se engedném, teljesen felesleges pénzkidobás. Erre majd idővel rá fogsz jönni Te is!


Én pl. most kezdtem el dolgozni az egyik bankfiókban, ahol az egyik csajnak van tetkója a karján és folyton pulcsiba / hosszú ingben kell lennie mert szabályok kötelezik rá, hogy azt eltakarja. Pct se lehet használni...

2011. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már nm csodálkozom semmin..(van 16é fiú ismim neki a tattoot engedték!15é lány neki száj pc 2 van!)

Akkor várj míg 18 leszel, tán ha nagy korú leszel belátja h azt teszel a testeddel amit akarsz..Én sem értem h azokat h-h engedi, amit szeretnél meg nm, furi!..

2011. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
ma 18:41 vaok, volt férfi ismim neki úgy volt tattooja, ha nyáron kellett rövid ujjú ingben tudott menni tárgyalni, üzletember!
2011. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hot_kiss ***** válasza:
56%

Én is 17 éves leszek hamarosan.

Nekem van egy ajakpc-m (ami snake bites-nak indult) meg tágítom a fülem.

A pc-t, csak anyu tudta, apu nem és a vártnál jobban reagált rá, de azt mondta, hogy legközelebb szóljak, beszéljük meg. Nem vetette ki.

A fültágítom most 7 mm, de ma váltok és max. 10-ig megyek.


Ahogy meglett az első pc-m, már nem is kellett a másik, sokkal jobb hogy csak egy van, pedig nekem is nagyon tetszett a kettő.


Ha annyira kell, akkor most megcsináltatod az egyiket és egy év múlva a másikat.

2011. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

17 éves koromig snakebite-em volt, és magánéleti okokból megváltam egyiktől... tetoválásom 17évesen lett, az ajak és orr piercingem pedig megmaradt. Gondolkodtam,hogy visszaszúratom, de nem hiszem, hogy szükségem lenne rá, ugyanis amíg megszoktam hosszú idő volt, és amíg száras és hosszú piercing volt benne, képtelen voltam normálisan rágni egy falat kaját :D Karikával könnyebb volt, viszont nekem a most 4éve bennem levő ajakpiercingem sem gyógyult még el, a tetoválást is kidobta a bőröm, szóval a nem mellett döntöttem, nem rakattam vissza... :/ Pedig szerettem. Van 1-1 tágítóm is 12mm-es(bár lehet hogy nagyobb is már), de a fülemben mellette 5-6 lyuk is van. :D Azokkal nincs gond. Az első piercingemen kívül egyikbe sem szóltak bele, füleimet magamnak szúrtam-tágítottam :D

Elég lesz neked egy piercing egyelőre, aztán majd 18.ra kéred a másikat is mellé ;)

18L

2011. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!