Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudnék matt körömlakkot...

Hol tudnék matt körömlakkot venni?

Figyelt kérdés

Matt lakkot szeretnék, lehetőleg metál kéket, de sehol nem látok nem hogy ilyen színben, semmilyen matt színt nem látok. Ilyet szeretnék: [link]

[link]

[link]


2011. júl. 29. 19:46
 1/7 anonim válasza:
100%
Szijjaa. Én a Rossmannban vettem egy fél éve kb. mattító körömlakkot, biztos lehet még most is kapni. Ha előtte befested kékre és utána a mattító lakk akkor ilyen lesz szerintem.
2011. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
bocsi a kötekedésért, de a metálkék az pont hogy a fényes kék:D vagy matt kék van,vagy metál:)
2011. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hot_kiss ***** válasza:
100%
Nem kéket, de mattot kapsz az AVONban is és van mattító lakk, ahogy az első írta. Felkened a színt, a mattító lakkot és ilyen lesz a végeredmény.
2011. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Mattító fedőlakkot vegyél, azzal bármilyen lakk mattítható. Van az Essence-nek, Manhattan-nek is ilyen (DM, Müller, Rossman)
2011. júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dm-ben van, 500 valamennyiért.
2011. júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ :)
2011. júl. 29. 20:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudja véletlenül valaki hogy annak a kéknek amit az első képen linkeltem milyen az árnyalata és hogy hol lehet olyan lakkot kapni?
2011. júl. 29. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!