Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A barátnőm megőrült! (hajvasal...

A barátnőm megőrült! (hajvasaló) mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátnőm (14) kapott egy hajvasalót. Meglepődtem,mert neki nagyon szép dús,egyenes haja van fölösleges vasalni. Minden másnap vasalja a haját mert 'kunkorodik a vége'.

Nem kerámialapos a hajvasalója és 200 fokig felmelegszik. Mondtam neki,hogy használjon hővédő spray-t mert ez nagyon-nagyon káros. "Nem kell mert a barátnőm (vasalthajú plázacica) sem használ"

Megemlítettem neki,hogy megritkul a haja meg leégeti stb,de azt mondta,hogy nem baj. :S Mit csináljak vele? Hagyjam,hogy had tanuljon a saját kárára?


14L


2011. júl. 29. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem keress egy ismerőst vagy valakit akinek a haját már tönkre tette a vasalás.(vagy keress ilyen cikkeket).Ezek negativ példával szolgálnak majd a barátnődnek, és esetleg meggondolja.Az is jó ha egy nap nem vasalja ki. Olyankor dicsérd meg, hogy milyen szép, természetes hatású a haja.
2011. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szep töled hogy aggodsz miatta,adj neki meg egy eselyt,emlitsd meg megegyszer,ha az sem er semmit,vegül is hagyd ra.Mindenki igy tanul.
2011. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 1x-2x szóltál neki, akkor hagyd rá! Majd ha 5-10centikben törik le a haja, akkor talán észhez tér és végre rájön, hogy igazad volt.
2011. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj még neki, ha erre sem figyel akkor hagyjad. Tényleg ebből tanul az ember. De akkor nagyon fogja bánni.
2011. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged,utolsó én is erre gondoltam hamár ennyire nem hallgat rám. :|
2011. júl. 29. 21:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Zöld kéz mindenkinek :)
2011. júl. 29. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges szólni neki,úgyis azt fogja csinálni,mint a plázacica barátnője,a legjobban a saját kárán tanul az ember ;)
2011. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!