Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A ronda csajok igénytelenebbel...

A ronda csajok igénytelenebbel a szőrtelenítésben?

Figyelt kérdés

Mert rájuk nem buknak a srácok :D


19 ff


2011. júl. 29. 23:18
 1/8 hot_kiss ***** válasza:
Nem biztos.
2011. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csaj, aki csinos, de olyan szexi hónaljkutyája van mindig... És van egy kövér lány, az mindig figyel arra, hogy leszedje... Ez igénytelenség, nem pedig szépség kérdése.
2011. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Lehet százszor igényesebb mint egy szétkút pi.csa, aki jól néz ki!
2011. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát én pl. ismerek egy nagyon kövér csajt és nem is annyira szép,hát ő egyáltalán nem figyel a higiéniájára,mert néha büdös,koszos,a hónalján nem szedi le a szőrt akkor gondolom lent sem,a haját se ápolja + ráadásul vasalja is,nagyon undi látszik,hogy töredezik az egész és nem használ rá semmit ja és nagyon sokáig tetűs is volt :S

szóval tényleg változó

2011. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tetszik a ***** válasza:
100%
A kérdést csak 4x olvastam el, mire felfogtam. Szerintem a kettő nem függ össze.
2011. júl. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy igénytelenebbek.... és amúgy is a szépség relatív. Egy számodra "ronda" lány, valakinek a legszebb a földön.
2011. júl. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szedj fel egy szerinted ronda csajt, és kiderül...


Szvsz a - mondjuk így - nem szép lányok mindent el szoktak követni, hogy a legjobbat kihozzák magukból, szóval én azt mondanám, hogy még jobban odafigyelnek a külsejükre.

Aki meg büdös, elhanyagolt, stb, az attól ronda valószínűleg, hogy egyáltalán nem törődik magával.


Akinek nincs valami igen feltűnő szépséghibája, és törődik magával, jól szokott kinézni.

Ennyi.

2011. júl. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem
2011. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!