Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha 20 évesen...

Szerintetek gáz ha 20 évesen 80's zenéket hallgatok? És nem a retro boltban vásároltakat hanem kifejezetten retro cuccok, úgy öltözök kb mint a axel f. a Beverly Hills-i zsaruban. Olyan levis farmer stb. xD

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2011. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még poén is:) Én is bolondulok a 80's évekért, bár nem úgy öltözöm, de a zenéket szeretem és szívesebben lettem volna akkor 24. De a 90's is jobb volt mint ez a 21.század:)
2011. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gáz. ha neked ez tetszik akkor nem gáz és mivel nem divatból így még kevésbé. te stílusod te életed, neked kell, hogy tetsszen, mások véleményére nem nagyon szabad adni. (:
2011. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Énis 80's zenéket hallgatok és megpróbálok olyan kiegészítőket meg ruhákat keresni amik akkor voltak divatban. Csak én nem úgy öltözködök mint a Beverly Hills-i zsaru mert csaj vagyok :) De szerencsére anyum megtartotta a régi ruháit szóval van miből szemezgetnem :) De a kérdésedre válaszolva: Nem, NEM GÁZ! :)
2011. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Szerintem tök jó, én is szeretem azokat a zenéket, és olyan jó ruhákat hordtak, szóval nekem nagyon tetszik:D
2011. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem gáz.ha tetszik,öltözz úgy,nem kell foglalkozni a divattal.
2011. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Óóó hát köszi nektek, akkor ez így van rendjén ahogy van. :) Azért kérdeztem hogy normális e mert Rick Astley, David Bowie, Pet Shop Boys... ezeket hallgatok. xD
2011. aug. 9. 12:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Ó boldog ifjúságom zenéi, amikor még nem a tuc-tuc volt a menő.
2011. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát megnyugtatlak én a 20 éves fejemmel aki nem is abban a korban nőtt fel, nem értem hogy miért a 80's zenék jönnek be. :D Talán jobban rám ragadt mikor a szüleim hallgatták mikor még kicsi voltam. És volt akkor is tucc tucc, azok az Italo Disc zenék. meg azok is jobbak a mostaninál!! XD A maiakkal egy a gond ritmustalan túl elektronizált zenék én szerintem.
2011. aug. 14. 10:09
 10/10 anonim válasza:
100%
pont h kitünsz a mai sok idióta tuc tucot hallgató nyomorék közül akik nemtudják mi az a valódi zene
2011. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!