Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen frizurát válasszak?

Milyen frizurát válasszak?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy fogalmam sincs milyen frizurát csináltassak magamnak. 16 vagyok, barna hajam kb 10 centivel ér a vállam alá. (kicsit) kerek az arcom, ami miatt sok stílus, ami tetszene egyáltalán nem áll jól. A hajam általában enyhén hullámos, szóval ilyen szempontból remekül formázható. Tudna valaki segíteni? (akár hajfestés, melír, akármi más ötletet is szívesen olvasnék)
2009. ápr. 7. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Mutass képet, ugy sokkal egyszerűbb lenne :)
2009. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerintem szőke melír csíkokat rakathatnál a hajadba!nekem is hasonló hajam van mint amit te leírtál.először világos barna csíkokat rakattam bele utána meg már egyre szőkébbet.szerintem jól állna az kivasalt haj is és a loknis haj is!remélem tudtam segíteni
2009. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

ezt a hajat rakta be múltkor egy lány...áááá én beleszerettem. csináltass ilyet:DD

[link]

nekem a melír nem tetszik nagyon. de állhat jól persze:)


vagy csináltass rasztát ha van pénzed:D meg időd reggelente:) az annyira jóól néz ki... és meghagyhatnál egy oldalfrufrunyit és azt hiphop kivasalhatnád reggel és áá nagyonjólenne:)

majd nekem is ilyenlesz:P remélem...

2009. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nos, igazából most lesz egy fontos versenyem, ezért nem vagyok benne biztos, hogy jó lenne a melyr, de a többi tanácsot nagyon köszönöm. [link] ----> ezt a képet néztrem ki magamnak, csak kicsit hosszabban. Kerek arccal nagyon szörnyen nézne ki?
2009. ápr. 7. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Tyűha nekem ilyen hajam volt.Bnőm mondta,h csinni ilyet,milyen jó lesz,hát jó kaki lettXDKerek arcom van,sok mindne nem áll jól,ráadásul töpszli vagyok,és kicsit habos isXD,nekem oldalfrufrum volt és most a hátam közepéig ér a hajam.Naon cíííp voltam de tényleg kaptam mindenhonnan a sok dícséretet,de ma meguntam és levágtam a frufrum olyanra ami elvileg nem áll jól.Tudjátok,ez a szemöldök alá érő egyenes ami jó tömötté teszi az arcodXD,nekem naon tetszik,nem is látszik ducibbnak tőle,olyan szép,bár azért óvatosan vágtam,tehát nm szög egyenes a frufrum alja,és fokozatosan megy lefelé szal ha kiengedem a hajam pont belefolyik a sűrűbe.Sok féle fazon kipróbáltam,de az biztos,h a rövid nem yo.Inkább növeszd.Nekem szerencsém van mert kiforrt a stílusom,de sokat kipróbáltam,majd eljön a te időd is.Am nézegesd neten vannak ilyen oldala ahol leírják kinek mi áll jól:))
2009. ápr. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát még az arcformád sem igazán tudod, így nem olyan könnyű tanácsot adni. Biztos, hogy kerek? Mert nekem is elég kerek, de a szögletes állkapcsom miatt szögletes, és ne félj, nekem is alig áll jól valamiylen frizura, napszemüveget pedig évek óta nem találok.

itt egy oldal

[link]

de ha csak google ba beírod akkor is sokat kidob(frizura arcforma szerint)

vagy a www.hajam.hu oldal is nagyon jó, ott is lehet keresgélni

remélem tudtam segíteni :)

2009. ápr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem kerek archoz hosszú egyenes haj áll jól.az optikailag nyújtja.

szerintem bármilyen színt kipróbálhatnál.:D


15/L

2010. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!