Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves korotokban szőrtelen...

Hány éves korotokban szőrtelenítettétek először a lábatokat? Gondolom, ahogy jött a nyár. Onnantól kezdve folyamatosan szőrtelenítettétek, vagy esetleg ősszel, télen meghagytátok a szőrt, és csak nyárra csináltátok meg megint?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:

úgy 13 éves korom óta, évszaktól függetlenül.

nem azért szőrtelenítek, hogy jól álljon a rövidnaci, hanem hogy jól érezzem magam.

2011. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Adom az elsőt teljesen.
2011. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

előző, te nem fiú vagy? :D

a nevedből gondolom.

am köszi a válaszokat!

2011. aug. 1. 00:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, direkt olyan nevet akartam, amiből nem sül le rögtön, hogy egy 17 éves lány pötyög és asszem' sikerült :DDD
2011. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én kb 14 éves korom óta és azóta folyamatosan
2011. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12 éves korom óta, mikor már zavart és télen csak néha volt, hogy nem szedtem le, mert látszott a vádlim a tesigatyóban. :)
2011. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

12 éves korom óta és egész évben ősszel és télen is,mert tesióra meg táncolni járok. Meg amúgy is önbizalmat ad. :)


14/L

2011. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
13 évesen,és télen-ősszel is.
2011. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!