Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az ilyen műkörmök...

Mit gondolsz az ilyen műkörmökről?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon csúnya körmeim vannak, mindig betörik és kettéhasad, ezért szeretnék csináltatni egy műkörmöt.

Csak az egyszerű, rövid körmök tetszenek (pl egy francia, vagy halvány szinű, szerény mintával), amikről még azt sem lehet első ránézésre megmondani, hogy az műköröm.Nektek tetszenek az ilyen fajta körmök?Előre is köszi a normális válaszokat. :)


2011. aug. 1. 14:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%

A műköröm p*csás...

18/f

2011. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Nekem csak a zselés műköröm tetszik, ott is a lekerekített fajta. :)
2011. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Még annyit kérhetnék, hogy irjatok nemet és kort is? Köszi:)
2011. aug. 1. 14:54
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Nekem semmilyen műköröm nem tetszik, szerintem ronda mind. Inkább kezdj el valami körömerősítőt használni, egyél vitamint hogy ne törjön be mindig.
2011. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja és 20N voltam.
2011. aug. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem a franci műköröm nagyon tetszik, és egyáltalán nem pi*csás meg ilyenek... szerintem nagyon igényes, és akinek csúnya körme van annak se kell hátrányban éreznie magát.

[link]

[link]

[link]

15/l

2011. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

14:52 vagyok

18/L

bár nekem sosem volt eddig műkörmöm, és szerintem nem is lesz, mert szerencsére erős körmeim vannak, és mindig nagyon hosszú, így sosem törik le. :-)

2011. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
22%

A műköröm rém ronda és visszataszító, legyen szó bármelyik típusról. És MŰ.

Az én körmeim is rettenetesek voltak, Revalidot szedtem rá, kenegettem körömágyápolóval, és mostmár szépek.


19/L

2011. aug. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

A mukorom nem pics*s..es nem undorito..hanem IGENYES..nekem is van..es soha nem mondta ra senki hogy undorito,visszataszito stb..

Kerdezo,ha neked a kis szolid tetszik,csinaltass :) igaz nekem nem kicsi es nem szolid (hegyes,hosszu stiletto),de megse mondjak ra hogy csunya..

2011. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19/L
2011. aug. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!