Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ebay-en csak használt termékek...

Ebay-en csak használt termékeket lehet rendelni? Még sose próbáltam, de most ki szeretném próbálni és nem tudok semmit róla.

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dehogyis, vannak külön boltok, amik új árukat árulnak az ebay felületén. Én már jó pár éve ebayezek, és még sosem rendeltem használt cuccot.
2011. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod,. esetleg megtudnád mutatni hogy hol találom meg az ebay-en ezeknek a boltoknak az oldalát? Most vagyok fenn először.
2011. aug. 2. 13:17
 3/12 anonim ***** válasza:
beírsz valamit a keresőbe, aztán ott tudsz válogatni a cuccok közül, ott ki lesz írva, hogy melyik new, vagy melyik haszznált, most azt nem tudom hog hogy írják
2011. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
.hu v .com?:D
2011. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, van hogy új vagy használt :) Akkor ha valami új, akkor azt tuti hogy egyből a boltból kapom? Mert azt hiszem van a használkt termékeknél is ilyen besorolás, hogy valami új (vagy újszerű), használt meg még nem tudom mi :)
2011. aug. 2. 13:26
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem a .hu jött be, érdemeseb lenne a .com -on tevékenykedni? Ott látom máshogy vannak elrendezve a dolgok, meg gondolom többminden is van
2011. aug. 2. 13:28
 7/12 A kérdező kommentje:
És hogy szoktál fizetni, Paypal-en keresztül, vagy akkor amikor a postás kihozza?
2011. aug. 2. 13:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, a .com az amerikai, a .co.uk az brit, a .de a német, a .hu a magyar. Nyilván a külföldieken lesz sokkal nagyobb kínálat, de itt bejátszik az is, hogy szállítanak-e Magyarországra, illetve a tengerentúlról még a vám is játszik. A postaköltség szintén változó.
2011. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mivel a paypal az ebay-é, ezért az ebay a paypalt fogja ajánlani, nem is véletlenül. Én még nem találkoztam utánvétes eladóval az ebay-en, ahogy neked is hülyeség lenne előre utalni. A paypal a legjobb megoldás, nagyon sok eladó csak ezen keresztül hajlandó egyáltalán üzletet kötni.
2011. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem is kell előre utalni a pénzt? Szóval ez nem úgy működik, hogy amikor megrendelem, akkor leutalom neki a pénzt, és csak utána küldi?
2011. aug. 2. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!