Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jade models modellügynökségről...

Jade models modellügynökségről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Belépésért 5000 Ft-ot kérnek, portfolioért kb 50-et. Érdemes akár az 5 ezret is befizetni? Adnak munkát portfolio nélkül?
2011. aug. 2. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Barátnőm most ott van. elsőnek nem ment bele ,de viszont a kamu ügynökségek még többet kérnek ilyen már 100.ezreket és volt egy másik ügynökségnél attractive ott is pénzt kérnek kb hasonló árban ezzel szóval akkor úgy gondolta hogy megpróbálja Jade-el megcsináltatta aztán utána kb 1 hónapra kapott is munkát (ez előtt is kapott csak ez volt ilyen "nagy ") Bécsbe kellet mennie. szóval azt mondta hogy imádja rentgetek rendezvényekre hívják . sőt amikor ilyen új arcok jönnek és csinálják a fotózást akkor beszokott segíteni hogy milyen pozokat csináljanak. meg megtanítja őket hogyan kell járni a kifutón.
2011. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én a vm modellnél vagyok. Csak ajánlani tudom ;)
2011. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én bekerültem, de a portfóliót nem itt csináltattam. Nem sok munkát tudtak adni. Aztán jelentkeztem az Art Models-hez, na az már egy felsőbb kategória. Júniusban voltam Milánóban is :)
2011. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!